Laptop nie łączy się z siecią, pomimo pełnego zasięgu

Witam, mam problem z połączeniem. Jeszcze dzisiaj rano działało normalnie, jak wróciłam z zajęć niestety przestał. Jak sprawdzam zasięg to jest maksymalny, komputer sieć widzi, ale nie może się połączyć (pojawia się komunikat, że widows nie może połączyć się z siecią). Próbowałam wszystkiego odinstalować sieć, zainstalować. To samo z kartą sieciową. Laptop łapie inne sieci normalnie na kampusie, wszędzie oprócz mojego pokoju. Do routera niestety dostępu nie mam, mój telefon łapie sieć normalnie. Nie wiem czy nie zmieniły mi się ustawienia konfiguracyjne na laptopie, ale nawet nie jestem dokońca pewna gdzie tego szukać. Czy ktoś miałby jakieś rozwiązanie? Dodam, że mam Windowsa 7.

 

Veshiriah, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jeśli to jest sieć akademicka, zapytaj administratora czy czasem nie blokuje twojego komputera.