Laptop Nie spełnia wymagań - dziwny wynik

Witam,

mam pytanie, otóż zrobiłem test komputera czy gra prototype mi pójdzie. Test nazywa się “Can You Run it?”. I teraz Tak, wszystkie testy zdane prócz karty:

bi454_upg.jpg

Pisze że Nie spełnia wymagań a mam nawet więcej niż podstawowe wymagania, nie rozumiem… Czy test ma racje?

Test podaje, że masz grafikę zintegrowaną a do tej gry musi być niezależna karta graficzna

Karty graficzne Intela nie za bardzo nadają się do grania i dokładniej opisując to co napisał kolega wyżej nawet nie chodzi o to że są zintegrowane - mimo że Twoja karta spełnia wymagania co do ilości pamięci RAM (w sumie tylko dlatego że ma pamięć współdzieloną z pamięcią RAM komputera bo sama z siebie pewnie ma 128MB) niestety nie będzie spełniać wymagań co do szybkości tej pamięci, mocy procesora GPU i szybkości shaderów. Niestety - teoretycznie nie pograsz - praktycznie czasem gry się odpalają ale często grywalność pozostawia wiele do życzenia. Na takim sprzęcie jaki masz można teoretycznie odpalić np Warcraft 3 (400MHz Procesor, 64mb ram, grafika 8mb) ale nawet Warcraft 3 na tej karcie działa tylko na najniższych detalach i i tak się strasznie przycina. Powtarzam to zawsze - chcesz grać na laptopie - omijaj karty graficzne Intel - nie ważne czy mają dopisek HD czy nie.