Laptop nie wlacza sie

zrobilem update nowszej wersji biosu z orginalnej strony acera do mojego acera aspire1640z i komputer umarl,wylaczyl sie i teraz gdy go wlaczam slysze tylko 3 razy dzwiek beep i nic wiecej czarny ekran,co moge teraz zrobic.pomocyyyyyyyyyyyyyy !!

Czy masz pod ręką płytę CD do swojego laptopa opisaną jako “system CD”? Jeżeli tak, to włóż ją do napędu optycznego i wystartuj laptopa. Po załadowaniu systemu przywróć BIOS poprzedni (ten działający) i daj sobie spokój z upgrade BIOS-u w laptopie. Za duże ryzyko

mam tylko plyte orginalna acera z sterownikami i linuxem ale to sprawdzalem i nic nie rusza pomocy !!

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Dźwięk ten sygnalizuje błąd, napisz jakie są sygnały 3 długie długi i dwa krótkie itp każda kombinacja to inny błąd

pierwszy dzwiek jest dluzszy i 2 krotkie,jesli ktos wie to prosze o pomoc i przepraszam bo ktos tu mi pisze ze nie na tej stronie jestem nie wiem,pierwszy raz korzystam z tego forum,jak narazie to wyjalem baterie z laptopa juz trzy dni jest bez bateri morze cos tam sie zresetyje nie wiem czy dobrze robie ale mysle ze tak,a powiedzcie mi czy w lapie nie ma tak jak w stacjonarnym ze jest bateryjka i jakas zworka ? bo jak cos to ja go rozkrece,ale prosze o odpowiedzi ludzi zoorientowanych w tym temacie,dzieki

pawelhull , to dalej nie jest konkretny tytuł wątku. Zapoznaj się z tą stroną oraz z tym tematem (ze szczególnym uwzględnieniem pierwszego posta). Pomoże Ci to lepiej nazwać tytuł wątku. Przypominam również, że na forum obowiązuje polska pisownia - popraw swoje posty (używaj pl znaczków, popraw byki).