Laptop/Notebook/Netbook mobilny do 1000zł

(SOGA) #1

Witam

Szukam Netbook'a\Laptopa mobilnego w cenie max 1000zł, chodź im taniej tym lepiej.

Głównie używać go będę do przeglądania stron internetowych, słuchania muzyki, korzystania z GG czy Skype, Word.

Co do tego co chciał bym by posiadał:

Dysk - około 60GB +-

Karta graficzna - zintegrowana

Procesor o częstotliwości - 1,8-2,66 GHz.

Pamięć Ram - Minimum 1GB DDR2 (bądź więcej w tej cenie)

Matryca - 13,3" do 14,1"

Waga- 2,5-2,7 kg

Czas pracy na baterii - Minimum 3-4 godziny.

Złącza:

• 3-4 złącza USB;

• wyjście VGA, mile widziane wyjście HDMI;

• gniazdo PCMCIA lub ExpressCard;

• czytnik kart pamięci;

• Bluetooth w wersji co najmniej 2.0;

• zintegrowana karta sieciowa Wi-Fi 802.11 b/g/n;

Dostane coś takiego w cenie do 1000zł? Może być troszkę ponad 1000zł ale jak już pisałem - im taniej tym lepiej :wink:

Pozdrawiam

(Michal Kolatek) #2

Jak bym przeglądał oferty pracy, ''student, mile widziane żeby nie miał czasu na studia tyko na pracę, minimum 10 letnie doświadczenie, 1200 zł netto''

Dorzuć jeszcze tysiąc to może coś się znajdzie, wrzucając na skąpca 13-14'' ceny zaczynają się od 1700 zł

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/filtr ... _0_0_0_0_0

Za tyle to możesz najwyżej coś używanego dostać, z baterią na 30 minut, i pewnie 512MB RAM.

(SOGA) #3

Taki by mi pasował poza matrycą.. Co o tym myślicie?

(Michal Kolatek) #4

Nic lepszego w tej cenie nie ma, bateria 6 komorowa powinna na kilka godz starczyć.

(klopas) #5

zastanów się nad ibookiem g4, może i mają te 1,3 czy 1,4ghz ale porównując procki powerpc do inteli to taki jest porównywalny z ok 3ghz :wink:

bateria nowa trzyma ok 7godzin (z wifi ok 5godzin) a bez używania ekranu i sama muzyka to poleci ponad 7h :smiley:

waży mniej niż wymagasz i poniżej 1000zł kosztują (nie sugeruj się tą jedną aukcją za 1500 bo za tyle to już macbooka kupisz z 2 rdzeniami :stuck_out_tongue: )

jedyne czego mu brak to

- gniazdo PCMCIA lub ExpressCard;

- czytnik kart pamięci;

no i (co uważam za zaletę) nie ma szajsowatego windowsa :smiley: na mac os x jest też gg, skype i word (do gg jest adium, kadu, tlen i pare innych, word na maca też jest od microsoftu :wink: )

sam taki sobie zamówiłem, jak ktoś będzie chciał to mogę zdać relację ale to jakoś koło 15-20listopada bo muszę się zaznajomić z nim (system obcykałem na imacu :stuck_out_tongue: )