LAPTOP - ostateczny wybór

Więc wybrałem ten TU

Co o nim sądzicie??

Proszę usunąć zbędne ozdobniki z tematu - jesteś tu już wystarczająco długo i powinieneś wiedzieć :?

Laptop jak laptop- ze średniej półki :slight_smile: A jak byś jeszcze powiedzial do czego będziesz go używał to by mozna bylo lepiej ocenić :roll:

no ten bo ma dobra grafe…

Do prawie wszystkiego…:slight_smile:

Dlatego pytam…do czego nie będzie…?

a to ci pytanie :mrgreen:

Do gier które wymagają mocnego procka, ramu :wink:

jak dla mnie nie do przyjęcia , bo za nic mi nie idzie pisanie na klawiaturze z wciskaniem klawisza “fn” (prawa strona klawiszy literowych z dodatkowymi znakami) jeżeli jesteś przyzwyczajony do takiego układu klawiatury to nie mam nic przeciwko zakupowi , osobiscie wolałbym coś ze standartową klawiaturą.

Nie rozumiem…? taki jest układ TU

http://www.naklejkinaklawiature.pl/obrazki/gify/duze/calanr2.gif

chodziło mi o standartowy układ klawiszy gdzie przecinki , kropki i inne znaki pisze się bez wciskania klawisza Fn , dla mnie np. jest to dość duże utrudnienie , ale widzę że dla Ciebie nie będzie problemu

, ja jednak rozglądam sie za laptopem z układem takim jak w podanym url.

KURCZOK Bardzo dobry wybór. Kolega też kupił ASUSA tylko parametrami niższy. Dzisiaj wgrywałem Mu Windowsa i naprawdę szybki i stabilny sprzęt. Zamieszczam fotki jego laptopa.

laptop_006_3417t.jpg laptop_007_3418t.jpg laptop_015_3419t.jpg

Więc warto?

Jaknajbardziej TAK

Ehh

Ja sie bardzo rozczarowałem po zakupie mojego laptopa http://www.sklepdatakom.pl/product_info.php?cPath=68&products_id=1169

Myslałem ze jak na sprzet tej klasy będe mógł spokojnie pograć w taką gre jak chocby Call of Duty 1 :?

Nawet w rozdzielczosci 640 x 480 gra mi spowalnia :roll:

Jezoli chodzi o programy to rzeczywiscie nie sprawja najmniejszych problemow na klawiatore tez nie narzekam

tyle odemnie pozdro :wink:

No tak ale ten jest gorszy o wiele…

Tak :slight_smile:

Ale jak na tamte czasy wydawał sie superrr i wtym jest problem :?