Laptop pavilion dv9000 błąd sterowników

witam mam nowego (orginalnego) windows home edition zainstalowałem to na laptopie hp pavilion 9000, jednak sterowniki ze strony domowej hp w zakładce HP Customer Care > HP Pavilion dv9000 CTO Notebook PC > Microsoft Windows XP zwykle nie działają wyskakuje błąd że nie znalazł urządzenia, sprawa tym bardziej jest podejrzana to samo tyczy się dźwięku i biosu z tym jest tak że nie mogę się przemieszczać w menu jest coś na wzór zamrożenia, mogę użyć jedynie jednorazowo enter-a co mnie nigdzie nie prowadzi działa jeszcze f10 czyli zapisz i wyjdź, proszę o radę jakie czynności mogę wykonać?

Dodane 11.06.2009 (Cz) 16:12

czy coś jest nie tak z tym laptopem, próbowałem także sterowników biosu to samo, czy serwis to jedyne wyjście może da się coś zrobić ?

proszę o radę ?

Rozumiem, że wcześniej na tym notebooku była Vista, pod którą wszystko chodzi? Ty zainstalowałeś XP i stery ze strony HP i jest problem, tak?

Jeżeli pod Vistą wszystko chodzi, to z pewnością sprzęt jest ok. Skontaktuj się z HP, poprzez infolinię, i przedstaw im problem.

dokładnie tak jest :slight_smile:

przeprowadziłem rozmowę z konsultantem krotka i dowiedzialem sie z niej ze hp nie daje wsparcia dla systemu innego niz ten ktory byl dolaczony przy zakupie, wiec mam wyjscie zeby wrocic do macierzy :slight_smile: chyba raczej sprzedam : ![-o<

Ale to jest idiotyzm, wciskać komuś na siłę system. Oczywiście XP też nie jest złoty, ale użytkownik winien mieć prawo wyboru. Przeszukaj jeszcze sieć, pod kątek takiego problemu (w tym również strony zagraniczne), może coś wygrzebiesz.