Laptop po formacie- Problem z wydajnością jego

Zbieg okoliczności moim zdaniem. Nie będę myślał czy pomoże czy nie to trzeba zrobić dopiero potem myśleć co dalej.

Okej, dzięki za pomoc, na dniach komputer idzie do przeczyszczenia

Jak procek się dławi to nawet 10101010101mb łącze nie pomoże.

Przed formatowaniem przywracałeś ustawienia biosu do domyślnych? Może o tryb pracy dysku chodzi. Ja przywracając domyślne ustawienia w laptopie nie mogłem uruchomić Windowsa, dopiero po zmianie opcji dotyczącej dysków (wybacz juz nie pamiętam o co dokładnie chodziło) laptop ruszył. Z kolei na PC mając do wyboru dwie opcje pracy dysku w BIOSie- IDE/RAID to po wybraniu tej drugiej dysk na prawdę ciężko chodzi.

Laptop domyślnie leci w ahci oraz 7 w pełni to obsługuje. Jak kolega sam nie mieszał w biosie to raczej nie tu jest przyczyna.

Nic nie robiłem :wink:

Witam. Laptop poszedł do kolegi, wgrał mi nowego biosa, sterowniki jakieś miałem od karty graficznej i sieciowiej nie aktualne- on wgrał mi to, jakoś poprawiła się, lecz nie w tym tkwił problem. Problem tkwił w mojej sieci, laptop chodził na wifi, modem Neostrady był podłączony pod komputer stacjonarny, wyciągnąłem kabel z stacjonarnego i podłaczylem pod laptopa i jest wszystko ok. Dzięki wszystkim :wink: Czyszczenie było nie potrzebne

Proszę korzystać z przycisku Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak