Laptop sie dziwnie wyłącza


(Intel24) #1

Witam wszytkich to mój pierwszy temat wiec proszę o wyrozumiałośćl .

Posiadam Laptop Acer Aspire 5930 z sytemem windows 7 64bit. Przejdę odrazu do mojego problemu.

Więc jak włączam laptopa i załaduje mi sie system to mam okolo 20-25 a czasami nawet 10 sekund po czym sie zrestartuje i tak może być w kółko chyba że nic niebd na nim robić w nic nie wchodzić ani w nic nie klikać poprostu go włączę i zostawię. Ale jednak jak zdążę włączyć youtube i jakąś piosenkę albo dźwięki co trwają po 5-6 godz to mogę na nim wszystko robić tak samo jak rozmawiam z kimś na skype to dopóki sie nie rozłączę z ta osobą to mogę robić wszystko i nie ma żadnego problemu z nim ale chciał bym sie wkącu pozbyć tego problemu i dlatego proszę was o pomoc. moze to pomoże ze jak włączę dziennik zdarzeń to mam mnówsto błędów krytycznch które są zwiazane z jednym źródłem . "Kernel-Power" :(( niewiem co mogę jeszcze dodać ale postaram się odpowiedzieć na wszytko. Jesli w złym miejscu piszę prosze mi to napisać . Z góry dzięki wam za pomoc :smiley: i myślę ze uda nam sie pozbyć problemu :D. sory za błędy ort.


#2

Aku1879, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Intel24) #3

Zrobione :slight_smile:


(kamilooo_34) #4

Proponował bym przetestować pamięci RAM programem Memtest na przykład :slight_smile:


(Intel24) #5

Przetestowałem pamięć RAM tym programem Memtest i wszystko wyszło ok


(kamilooo_34) #6

A nie przegrzewa Ci się on ?

Nie zapchany kurzem wiatraczek ?


(Intel24) #7

Własnie nie. Ja go mogę na cala noc zostawić i jak rano włączę to jest to samo. A jak włączę yt to mogę całą noc coś na nim robić