Laptop się włącza i od razu się wyłącza

Witam serdecznie. Otóż kolega dał mi laptopa abym luknął co jest nie tak. Model : Samsung 300E.

Laptop nie włącza się. I na baterii i bez baterii i pod siecią bez sieci. Od czasu do czasu po wielu próbach włączy się ale zaraz się wyłączy (dioda od ładowarki świeci). Gdy się włączy normalnie BIOS startuje ale się wyłącza. Potrafi się samoistnie też włączyć bez przyciskania przycisku gdy jest pod baterią. Od czego mogę zacząć aby zdiagnozować błąd?

Witam,

Miałem podobny przypadek, wystarczyło wymienić małą płytkę z przyciskiem (http://www.ebay.com/itm/Samsung-15-6-NP300E5A-Genuine-Power-Button-Dual-USB-Board-BA92-08350A-Cable-GLP-/281081947942).

Pozdrawiam,

mr-owl

Dziękuję bardzo za odpowiedź. A czy istnieje sposób aby tą płytkę sprawdzić? Aby w ciemno nie kupować jej. :slight_smile:

Jest możliwość włączenia tego laptopa bez pomocy przycisku? Bardzo bym prosił o odpowiedź. :slight_smile:

Kolega miał rację. Winowajcą jest na 100% ta płytka. Po zwarciu pinów Laptop normalnie się uruchamia. Czy mogę dostać w Polsce tą płytkę?

Temat do zamknięcia. Dziękuję. :slight_smile: