Laptop sie wyłacza podczas instalacji systemu

witam problem polega na wyłaczaniu sie laptopa gdy chce instalowac system niemozna go wogóle zainstalowac laptop to acer 5024 1.8ghz 1gb pamieci karta ati x700 to samo dzieje sie gdy kiedys chciałem przywrócic system z northona ghosta i laptop sie tez wyłacza i nie mozna go przywrócic z tego obrazu nawet kupilem specjalna podstawke chlodzaca myslałem ze moze sie przegrzewa ale to sie dzieje nawet wtedy jak ktos cos wie o tym to prosze o pomoc dzieki

gdy to robisz pojawia się jakiś komunikat/błąd?

kiedy jakiś moderator 'naprawi; łaskawie auto-słownik forumowy? gdyż ów się hańbi, siarczyście codziennie razy kilka … ???

jack125 posiadasz na niego gwarancję?

Raczej to problem hardware’owy.

W którym momencie dokładnie on się wyłącza? Osobiście użytkuję Aspire 5021 WLMI i nigdy nie miałem takiego problemu

mialem taki sam sa blad,po prostu ci sie laptop przugrzewa,wez go podnies bo masz pewnie wiatraczko pod spodem albo postaw na nozki jak masz,pozdrawiam

Czytaj uważnie. Przecież napisał, że kupił specjalną przystawkę chłodzącą

tak mam specjalna chlodzaca podstawke która obnizyła temperature o około 10 stopni nie mam juz gwarancji wyłacza sie w róznych momentach instalacji systemu a takze w róznych momentach przywracania systemu z nortona ghosta i zadnych komunikatów nie ma po wystapienie tego zdarzenia

Złączono Posta : 19.06.2007 (Wto) 17:15

???

Na Twoim miejscu sprawdziłbym pamięć RAM

oryginalnie w laptopie było 512 ram potem dokupiłem 512 w tej samej firmie co kupiłem laptopa

i co z tego? Bez znaczenia. Pamięć może paść w dowolnej chwili

tak napisałem ze czesc była a potem dokupiłem reszte a pozatym przeprowadziłem pare testów pamieci programem memtest32 i wszystko było dobrze

Parę testów? Pamięć się testuje długo - godzinami a nie przez chwilę

wiem musze na noc załaczyc