Laptop- sterowniki- problem z kartą wi-fi i resztą urządzeń

Witam. Miałem zmulonego laptopa (samsung r510), więc chciałem skozystać z programu Samsun recovery solution 3, lecz gdy zrobiłem pełne przywracanie systemu i włączyłem ponownie komputer to moim oczom ukazało się konto o nazwie Jola&Mariusz, którego nigdy nie zrobiłem. Najdziwniejsze było to, że konto było na hasło, więc nie miałem do niego dostępu. Postanowiłem, więc zainstalować system od nowa. Teraz po instalacji nie mam żadnych sterowników ( kupując lub przywracając system miałbym to wszystkie nie potrzebne programy od samsunga no i także sterowniki). Teraz nie wiem co zroibć ściągnąłem program do sterowników i go zainstalowałem. Niestety nie mogło mi nic znaleść, bo nie miałem sterownika do karty wi-fi. Teraz nie wiem co zrobić. Wszedłem w menadżer urządzeń i nie ma tam mojej karty graficznej i karty wi-fi. Co mam zrobić, jak szukać? (jakby co w menadżerze są jakieś 3 nienznane urządzenia, ale nie sądze że by to była karta graficzna).

Ta strona powinna Ci pomóc: http://www.samsung.com/pl/support/searc … nd_button=