Laptop - usterka - wypalanie ekranu

Pomocy !

Mam laptopa Fujitsu Siemens, kupiłam go w połowie lipca i mam z nim następujący problem.

Co jakiś czas (nie jestem w stanie określić w jakich sytuacjach) nagle laptop mi się zawiesza, a ekran staje się taki jakby przykryty gazą. Potem kolorki z ekranu robią się białe, a potem czarne. Żeby móc pracować mogę tylko go wyłączyć na “wydrę”.

Tutaj link:

do nagrania co się robi z ekranem. Jest kręcony kilka sekund od zawieszenia.

Dawałam laptopa do serwisu na gwarancji, ale oddali mi i powiedzieli, że to wina sterowników, ale nie mogą ich nagrać, bo mam system nieautoryzowany przez Fujitsu Siemens (mam XP Home, kupowany razem z laptopem :wink: ). Ściągnęłam ze strony producenta aktualne sterowniki. Odinstalowałam stare zainstalowałam nowe, a problem jak był tak jest. W serwisie poradzili mi żebym od początku przeinstalowała system (ale to trochę czasu, więc wolałabym uniknąć tego, tym bardziej, ze nie jestem przekonana czy to rozwiąże problem).

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Agata

ciekawy problem ale wątpie żeby to była wina sterowników!! masz antywirusa?? jeśli nie to podaj log z combofix

Napraw system z płytki :

viewtopic.php?f=1&t=90078&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Albo wkładasz płytkę do napędu CD i instalujesz ,Zainstaluj opcjonalne składniki systemu Windows - zalecane".

Póżniej zainstaluj sterowniki / nie zawsze potrzeba / i uaktualnij biblioteki DirectX :

viewtopic.php?f=7&t=213229

mam antywirusa i nic mi nie wykazuje.