Laptop widzi tv ale tv nie widzi laptopa

Witam. Mam problem z podłączeniem laptopa do tv. Laptop nowy i tv też. kupiłem kabel vga-vga. pierwszy raz jak podłączyłem kabel było jakieś migotanie na tv ale po chwili cieszyłem się obrazem na nim. Było to kilka dni temu. Teraz jak podłączam to laptop mryga co kilka sekund a na tv napis “no signal”. jak bawiłem się w ustawieniach karty graficznej to czasami pokazywała się tapeta z lapka na tv, ale ikonek już żadnych nie było. A za pierwszym razem było elegancko. I teraz moje pytanie do was czy to przez jakieś ustawienia czy ten kabel się już zepsuł. Dodam że tv 32’’ jakiejś firmy Level. Laptop HP z Vistą jeśli to komuś pomoże. Z góry dzięki za pomoc

Mniejsza o TV. Tu chodzi o przekazywanie obrazu. Jak pojawiła się tapeta to miałeś włączone rozszczepianie pulpitów czytaj jeden na monitorze lapka a drugi na TV. Należy ustawić kartę graficzną na klonowanie pulpitów. Wtedy otrzymasz to samo na TV i na lapku. No i jak chcesz dalszej pomocy to miło by było jakbyś podał model i producenta karty.

Witam, mam laptopa sony vaio vgn-nr 110e/s oraz tv lcd samsung. od pewnego czasu mam problem. podczepiam laptop do TV przez kabel na zwykły monitor , laptop wykrywa tv , sam ustawia odpowiednią rozdziałke , przełącza się tak jakby wszystko było ok, ale tv nie wykrywa laptopa. probowałem wszystkiego chyba;p mam zintegrowaną grafikę intela oraz w7 . wcześniej wszystko normalnie działało. przeinstalowałem 2 razy system(najpierw vista, teraz 7) gdy podczepiam lapotpa pod monitor od PC wszystko smiga jak należy, rownież gdy podczepiam PC pod TV wszystko działa. jeżeli ktoś zna sposób na takie COŚ prosiłbym o odpowiedź. gg 9299672 email: lukaszqqq@gmail.com