Laptop wykrywa sieć lecz bez zasięgu lub w ogóle

Witajcie, mam następujący problem: po zainstalowaniu Windows’a 7 karta sieciowa nie wykrywała żadnych sieci. Po zainstalowaniu sterowników wszystko było ok i można się było podłączyć do naszej domowej sieci. Po krótszej chwili, moja matka postanowiła że pogrzebie sobie w opcjach sieci, aby nie płacić więcej za internet. Wpisywała tam jakiś klucz, zmieniała ustawienia i pod koniec skończyło się tym że laptop czasem wgl. nie wykrywa tej sieci, a czasem wykrywa ale bez zasięgu… Ale sieć przecież działa bo gdyby nie działała to by nie pisała. Możliwe iż tytuł jest zły, że w złej kategorii etc, ale tylko dlatego iż piszę to w stresie. Może ktoś wie jak to naprawić? ;X

Naprawić można ,ale bez info o tym, co i gdzie mamusia przestawiła, oraz w czym wpisała “klucz” raczej

nie da rady.

No więc tak: w ustawieniach sieci na laptopie pozmieniała prawie wszystko w zakładce Bezpieczeństwo czy jakoś tak (Windowsa mam po angielsku i nie wiem jak poprawnie tłumaczyć jakby co) zaczynając od Rodzajów Zabezpieczenia zmieniając z No authentication (Open) na 802.1X, w zakładce Typ Szyfrowania zmieniła chyba (nie pamiętam) z None na WEP. Potem sfrustrowana że nie działa znów zmieniła z 802.1X na No authentication (Open) i na dole wyskoczyło okienko na Klucz bezpieczeństwa sieci i tam wpisała to co kiedyś otrzymała w notatniku jak łączyła pc z siecią. :X + pomimo zmienienia ustawień z powrotem na początkowe nadal nie udaje się odnaleźć sieci