Laptop z allegro za 1400 zł

(1kalor) #1

Witam, szukam laptopa za 1400 zł wyłącznie z allegro. (nigdzie taniej nie dostanę - Chyba). Głównie internet muzyka i filmy. Chciałbym żeby można było zagrać w SimS 2 na minimalnych (komfortowo o ile to możliwe). Aha napęd DVD i 1400 to jest maximum.

proszę o jakieś propozycje…

czy zauważyliście obiecywany czy raczej oczekiwany spadek cen???

(Badurs) #2

acer extensa 5220

(Poczta) #3

dołóż troche kasy i kup to http://arest.pl/index.php?inc=produkt&b … &grupa=792 nowy prosto ze sklepu

(Pcz 07) #4

Polecam. Sam taki posiadam. Za podaną kwotę nie kupisz niczego lepszego. A ten model wcale nie jest zły nawet w porównaniu do innych modeli firm, które uważane są za lepsze.

Parametry do twoich wystarczą spokojnie. Jakbyś miał w nim 2GB ramu to już nawet można w coś pograć, nie najnowsze tytuły ale i nie aż tak stare gry.

(Czekosia) #5

A ja mam Extense 5220, laptop super tylko z Simsami problem.

Na początku nie chciały odpalić, poinstalowałam wszystko od nowa i taki problem, że jak zaczynam cudować to się zawiesza a po paru minutach mam niebieskie tło z napisami, że błąd pliku igpxrd32, albo że mam włączyć opcje systemu bios, takie jak buforowanie i przes?anianie. Nie wiem co to jest ostatnie, bo zamiast ? jest taki znaczek e lub s z czymś na górze. Zainstalowałam od nowa nowsze sterowniki od grafiki i directx9c, włączyłam, pare minut pograłam i znów to samo. Pomóżcie, mi proszę bo zaraz nie wyrobię. Zamieniłam PC na Notebooka i od ponad miesiąca nie gram w simsy. :frowning:

(johny b) #6

Kup HP Compaq 6720s

http://www.speedlinerc.pl/product_info. … ts_id=1659

Mam i polecam :smiley: