Laptop za ok. 2500 zł


(Brysiek1) #1

Witam,

Chcę kupić laptop za ok.2500 zł, jednak nie znam się na nich za dobrze, więc chciałbym prosić o jakieś modele godne uwagi. Zależałoby mi tylko na tym, aby ekran był stosunkowo duży, bo chcę zakupić do niego tuner tv. Z góry wielkie dzięki za każdą propozycję.


(Aurelski) #2

Jeśli chodzi ci o duży ekran to myślę, że ten będzie bardzo dobrym wyborem. Poza tym specyfikacja też jest niczego sobie :slight_smile:

http://www.plat-notebooki.pl/index.php?tid=1775


(Mutant5) #3

Grafa z leksza słaba ale reszta ok :wink:


(kuboludek100) #4

Grafa nawet ok, ale procesor jest zły poszukaj sobie Intel Core 2 Duo, Intel Core Duo lub Intel Core i7.


(Tliber) #5

Procek ok, nie ma co dokładać do C2D bo różnica nie jest duża :wink:


(witek-pl) #6

kuboludek100 znajdź mi lapka z prockiem i7 za 2500... procesor jak pisze kolega wyżej jest wpożo, różnica wydajnościowa z core2duo jest żadna i tylko ciemnota dopłaci kilka stów za nic, ale grafika jest mocno kieprawa (choć z drugiej strony laptop powinien być na niej "zimny". Musisz tego laptopa kupić na dniach czy możesz jeszcze nieco poczekać?


(Tliber) #7

Z lepszą grafiką do 2500zł masz http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... G32MN.html z CPU AMD procek troche wolniejszy ale grafika dużo lepsza :wink:

Albo ciut więcej niż 2500zł z Pentium DC i Radkiem ale bez systemu :frowning: http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 45XPL.html (ale biorąc po uwagę że komputronik nie grzeszy niskimi cenami to powinieneś znaleźć taniej).


(kuboludek100) #8

Intel Pentium DC zawsze był gorszy od Intel C2D. Macie test http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2906-7


(Tliber) #9

Test z 2007 xD a poza tym mówimy o prockach mobilnych :stuck_out_tongue: