Laptop za ok 3000zł

(Sparkzispam) #1

Witam,

przymierzam się do kupna laptopa w cenie 2800-3200zł. Niestety nie jestem zbyt obeznany w tym temacie. Laptop będzie wykorzystywany jako mój jedyny komputer zatem: internet, filmy, programowanie, ale także czasem chciałbym móc zagrać w jakieś nowe gry, które nie są dostępne na konsole (oczywiście nie wszystko musi być na najwyższej jakości grafiki). Czy w tej cenie możliwe jest znalezienie jakiejś sensownej maszyny? A jeżeli tak to czy moglibyście coś polecić? Mam możliwość kupienie laptopa w Anglii i przywiezienia go do Polski, ale czy to jest opłacalne? Jeżeli tak to jakie marki wybierać? I ostatnie pytanie, jakie karty graficzne do laptopów można uznać za "dobre" i "mocne" w tym segmencie cenowym i na co zwracać uwagę?

(eyeti) #2

Kupno laptopa w Anglii jest opłacalne ponieważ tam ten sprzęt jest tani.

Ten Notebook jest niezły

http://www.allegro.pl/item402035146_now ... _wxga.html

Pozdrawiam

(Bakareg) #3

Najtańsze i najszybsze są wszystkie laptopy typu FL90 (popatrzyć na allegro). Mają mocne procesory i karty graficzne (GF8600) i są na niższych pułapach cenowych niż inne laptopy. Co do jakości to moj brat używa takiego od pół roku i jest zadowolony...

(Jarek N.) #4

Witam.

Ja polecam notebooki firmy Toshiba jest to niezawodna marka. Posiadam model z serii satelitte A200 i jest bardzo szybki, chodzą na nim najnowsze gry m.in. Need for Speed ProStreet, BMW M3, Battlefield 2, Battlefield 2145 itp.

Za tą sume co chcesz wydać dostaniesz na allegro Toshibe z serii A200 lub a205 jest to notebook multimedialny z subwooferem i pilotem oraz ma bardzo dobrą karte graficzą i inne podzespoły.

Toshibę wyróżniają cechy:

• bardzo dobre i ciche chłodzenie

• dobre podzespoły

• bardzo dobre materiały i solidność wykonania

• bez awaryjny sprzęt

Polecam.

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 16:58 został dopisany post przez Jarek N.

ta seria to x200 i x205 przepraszam za błąd.