Laptop za złotówkę w Orange

(aero) #1

Witam.

Właśnie widziałem reklamę w prasie Orange , który promuje laptopa za złotówkę w orange free.

Szczegóły oferty miały być na stronach orange.pl, ale jakoś nie widze takich info, czy ktos już może wie, co to jest dokładnie za oferta , czy opłaca się brać tego laptopa i jakie koszty są tego ??

(Craker92) #2

Znając życie pewnie będzie trzeba płacić taki abonament że zaraz im się to zwróci...a i tak pewnie dają jakiegoś paścia :mrgreen:

(Sidhmor) #3

W erze laptopy dawali nawet nie najgorsze, chociaż szczerze powiem, że lepiej to sobie na raty wziąć, jak się nie ma kasy całej od razu...

(Komy123) #4

aero 10 sekund i jest znalezione bez problemów

(aero) #5

kom123

daruj sobie takie linki, albo ja jestem slepy, albo ty, bo ja nie widze tam jeszzce oferty laptopa za złotówkę :?

Reklama w prasie już jest, coś alla laptop za złotówkę w erze, ale w reklamie także jest napisane że szczegóły na temat oferty znajduja się na orange.pl .

Tą stronkę już widziałem, ale oferty lapka za złotówkę nie, czytaj ze zrozumieniem posty kolo , albo czytaj co pisze na stronie, bo tam nie ma zadnej oferty laptopa za złotówkę :!:

(Effe) #6

aero z tym jest tak jak z telefonami za złotówkę. Musisz podpisać z operatorem umowe na 2 lata za internet bezprzewodowy, który i tak jest do bani, a płacisz za niego 200zł na miesiąc. Kompletnie nie opłacalny interes. Lepiej kup sobie laptopa na raty, sam wybierasz jaki chcesz a nie to badziewie z orange.