Laptop zamula tak ze nic nie dziala

A wiec mam kilka problemow z laptopem , laptop z 3 dni temu chodzil dobrze ale mialem przeinstalowac system bo tamten byl jakis zly , mialem windowsa xp na plytce dvd bo nie mialem cd gdy nagrywalem . Wlaczylem windowsa w biosie i ustawilem na czytanie z cd romu co nie dalo zadnego skutku bo w lewym gornym rogu pokazywala sie za kazdym razem migajaca kreska jakby na plycie nic nie bylo (a bylo bo na innym komputerze dzialalo ) . Potem szukalem odpowiedzi dlaczego w internecie ale nie moglem nic znalezdz konkretnego bo zadnym znawca to nie jestem . Odpuscilem sobie instalacje windowsa i zresetowalem kompa , laptop sie wlaczyl wszystko ale zaczal strasznie mulic , ledwo co weszlem na menadzera zadan i tam wykazalo ze program antywirusowy pobiera prawie 100% , po 2 minutach jak program dobrze sie zalaczyl to nawet kursorem nie moglem ruszyc ani klawiatura nie odpowiadala. Wiec pomyslalem ze ten antywirus to wlasnie wirus , wszedlem na tryb awaryjny , zainstalowalem z pendrive innego antywirusa , odrazu zeskanowalem (pokazalo 17 wirusow w tym 6 trojanow ale wszystkie usunelem ) , usunelem starego antywirusa tego co na normalnym trybie zabijal mi prace laptopa . Ale w tym jest problem ze do konca nie chce sie usunac , pisze ze program jest w uzyciu itp a jak wchodze na menadzera zeby zakonczyc proces to wyskakuje ze nie mozna zakonczyc procesu (wiecie napewno oco mi chodzi ) wiec pomyslalem ze jak usunelem tyle wirusow i jakos uszkodzilem program antywirusowy to bedzie wszystko ok . Wrecz przeciwnie wlaczam komputer normalnym trybem i znowu sie zamula , wchodze w menadzera a tam jest pokazane ze jest jakis drugi proces ( gotowosci czy cos takiego ) i ten pierwszy system zabiera z 40 % cpu a ten gotowosci to z 50 i kursor ledwo co sie porusza , z trudnoscia przeciagnelem kursor na ten proces , kliknelem i nacisnelem delete i ok , ale pokazalo ze nie mozna zakonczyc procesu . Windows nie chce sie wgrac nowy , laptop chodzi tak ze najlepiej mlotkiem rozwalic , prosze was o pomoc , nie jestem dobry w komputerach wiec prosze o jakas jedna z latwiejszych odpowiedzi a jak nie jest latwa to dobrze opisac . I na koniec dodam ze moge dzialac tylko w trybie awaryjnym ;\ . z gory dziekuje :smiley:

To wtedy usune tego antywirusa starego ale nie wiem co z tym drugim co tez zamula , to sie nazywa po szwedzku Systemets vänteproces czyli cos jakby Proces w trybie gotowosci i nie wiem wlasnie co z tym bo wtedy mam jeszcze jednego tego normalego System

tylko to na tej liscie sie inaczej nazywa i jeszcze nie wiem jak wylaczyc

tylko ze tam nie ma takiego czegos o takiej nazwie , wszystkie sie inaczej nazywa nawet nie ma nic spokrewnionego