Laserowa myszka najtańsza

Słuchajcie jest awaryjna sytuacja potrzebuje jak najtańszej myszki laserowej i w miarę precyzyjnej, problem jest taki że moja obecna lata po pulpicie, a wskaźnik sam się rusza. Chciałbym żeby była jak najtańsza, pewna i żeby co najwazniejsze nie majgała się po pulpicie. Takie problemy miałem ze trzema poprzednimi myszkami, każda latała jak głupia, do obecnej kupiłem podkładkę i nic z tego ciągle nie dziala. Nie mam aktualnie wielkich funduszy na sprzęt, dlatego potrzebuję jak najtańszej.

licze na was, pzdr

Jeśli miałeś ten sam problem z trzema poprzednimi to zakup nowej nic nie da bo to najpewniej nie wina myszy. Rozumiem, że chodzi ci o mysz optyczną. To może być problem z podłożem na jakim je przesuwałeś albo coś z gniazdem, w którym były podłączone do płyty głównej.

Najpierw sprawdź na jakiej powierzchni je przesuwałeś. Wypróbuj różne powierzchnie. Najlepsze są jednobarwne, bez wzorów.

Ja też stawiam na to, że to nie wina myszek. Problem może być nawet w samym systemie. A wszystkie te myszki były na stare złącze czy na USB.