Laserowa myszka najtańsza


(Mikolaj Granat) #1

Słuchajcie jest awaryjna sytuacja potrzebuje jak najtańszej myszki laserowej i w miarę precyzyjnej, problem jest taki że moja obecna lata po pulpicie, a wskaźnik sam się rusza. Chciałbym żeby była jak najtańsza, pewna i żeby co najwazniejsze nie majgała się po pulpicie. Takie problemy miałem ze trzema poprzednimi myszkami, każda latała jak głupia, do obecnej kupiłem podkładkę i nic z tego ciągle nie dziala. Nie mam aktualnie wielkich funduszy na sprzęt, dlatego potrzebuję jak najtańszej.

licze na was, pzdr


(Guiness) #2

Jeśli miałeś ten sam problem z trzema poprzednimi to zakup nowej nic nie da bo to najpewniej nie wina myszy. Rozumiem, że chodzi ci o mysz optyczną. To może być problem z podłożem na jakim je przesuwałeś albo coś z gniazdem, w którym były podłączone do płyty głównej.

Najpierw sprawdź na jakiej powierzchni je przesuwałeś. Wypróbuj różne powierzchnie. Najlepsze są jednobarwne, bez wzorów.


(Starchris) #3

Ja też stawiam na to, że to nie wina myszek. Problem może być nawet w samym systemie. A wszystkie te myszki były na stare złącze czy na USB.