LastPass - Co sądzicie, opinie

Witam,

Czy ktoś z Was słyszał o czymś takim, ktoś korzysta? W DP jest niewiele na ten temat a może warto go poruszyć. LastPass jest czymś w rodzaju logowania się z do wszystkich portali, serwisów, forów itp. Nie trzeba pamiętać loginów i haseł, wystarczy znać jedno do logowania się w LastPass i wprowadzić, zapisać tam inne loginy i hasła do konkretnych źródeł. Bardziej chodzi mi o opinię bezpieczeństwa aplikacji. PROSZĘ TYLKO O KOMENTARZ OSÓB Z TEGO KORZYSTAJĄCYCH! !!

Pytanie, czy godzisz się na to, by przechowywać swoje drażliwe dane w chmurze – i niekoniecznie chodzi tutaj o zaufanie do dostawcy usługi.

Uzywam od kiedy tylko pojawila sie wersja dla Chrumka :wink: ale ogromnym plusem, w porownaniu z innymi tego typu uslugami z ktorymi mialem stycznosc, jest to ze LastPass jest dostepny wlasciwie dla wszystkich przegladarek. Ogolnie jestem zadowolony i nie wyobrazam sobie pamietania\wypelniania hasel do roznych stron bez LP. O bezpieczenstwo raczej niema sie co martwic, od samego poczatq mam tam zapisane nie tylko dane potrzebne do logowania na jakies durne strony internetowe ale i do banqw, jak do tej pory nikt mnie nie okradl.

Używam tego dodatku od jakiegoś czasu i jest ok.Ale nie trzymam na nim hasła do allegro i do NK.Jedynie do kilku forum.

przechowuje tam hasla od grubo ponad roku i jest ich bardzo duzo, od serwisow ktore malo uzywam, po te najczesciej. Nie przechowuje tylko hasla do banku.

najwieksza zaleta jest taka, ze jak zmieniam haslo albo dodaje nowe na PC to na laptopie mam to samo zaktualizowane.

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest jednak OpenID - choć nie działa on na wszystkich stronach.

A czy udało się wam ustawić autouzupełnianie na stronach (najczęściej bankowych) gdzie wymagane jest wpisanie tylko losowo wybranych znaków z hasła??