Lay do php-fusion

Wiem, że to głupie ale nie umiem pociąć tak szablonu aby go wpasować do PHP-FUSION. Grzebałem w css itd. ale nic…czy ktoś mógłby mi pomóc? Ew. może być inny system CMS…nie mam za dużych dochodów więc niestety nikomu $ nie dam :frowning: ale dam moderatora na forum lub cos w tym stylu

A niemozesz porostu popodmieniac plików graficznych?

skoro w temacie już napisał, że ma Lay’a i chciałby przystosować go do php-fusion, to wiadome, że sama podmiana obrazków nie rozwiąże tego …

foksiu

jedyne co zostaje to dać to osobom, które takimi rzeczami się zajmują,

bądź samemu pod lay’a napisać kod …

Możesz też w google wpisać “zarządzanie treścią” i poszukać gotowca, pod który podstawiasz swój lay.

poszukaj tutaj :slight_smile:

http://www.php-fusion.pl/

myśle ze tutaj prędziej uda ci sie znaleśc odpowiedz na twoje pytanie ;]

a mogłby mi ktoś to zrobić bo jakoś sie nie znam na css :frowning:

troche chamsko to zabrzmi ale w tym przypadku masz 2 wyjścia

albo jakos uzbierać pieniążki i zlecic to komuś

albo zacząć sie uczyć …

Pisze to bo z tego co znam dzisiejszy świat bardzo ciężko ci będzie znaleść kogoś kto ci to za free zrobi

Przykro mi

poszukal bys sam ,a nie robisz to na zasadzie

"jestem noobek czy moze ktos to za mnie zrobic/poszukac bede bardzo wdzienczny, mam malutkie dochody ,ale zostawiam je dla siebie i zrobcie mi to za bycie modem na forum "

zamiast samemu poszuakac, pobawic sie to nie lepiej napisac na forum niech ktos da mi gotowca bo tak prosciej osobiscie bawilem sie z takimi zeczami i trudne nie sa tylko trzeba szukac i samemu sie uczyc

pokarz efekty swojej pracy