LCD 19 cali dla gracza

w mniejszym stopniu można zwrócić uwagę właśnie na kontrast a nie na zużycie prądu które to jest ciągłe…

Mariosti* , zużycie jest ciągłe, ale noo… nie napisał, że składa EKO komputer.

Coś mi przyszło do głowy. Sam mam 19" i mogą Ci ją polecić, 0 BadPixelów, 0 problemów, jedyny mankament, to że nie panorama, mam go 1,5 roku: http://www.ceneo.pl/;015271717-10.htm

plunio7 , Wiesz co oznacza małe zużycie energii? Zaawansowane zasilanie i niską temperaturę pracy, w dłuższym okresie czasu to wielkie plusy jeśli zależy ci na niezawodności sprzętu.

A na sugerowanie się dynamicznym kontrastem nie ma żadnego sensu, jedynie wprowadza zamęt w proces wyboru sprzętu i doskonale o tym wiesz.

Witam, ja też planuje sobie kupić nowy monitor, nie większy niż 19". Mogę na niego przeznaczyć max 1500. Mile widziany tuner tv. Co polecicie?

LG M228WA-BZ

Faktycznie nie większy niż 19 :wink: , ale jest też mniejszy model. Ma może funkcje pip? Bardzo by się przydała?

http://www.allegro.pl/item480208439_mat … at_gw.html

Bardzo fajny monitor, mam go od 3 miesiecy. Do gier nadaje sie idealnie.

Prawdziwego PIP’a (czyli takiego na 2 tunerach), mają obecnie praktycznie tylko topowe modele telewizorów, w monitrach komputerowych z tunerami pip polega na podglądzie sygnału z komputera w czasie oglądania telewizji albo na odwrót.

Od siebie mógłbym zaproponować Asus VW193D-B

Widzę ze już dwie osoby polecają tego asusa, ale jeżeli dobrze patrze to brak tam wyjścia DVI.

Ktoś się może orientuje czy producenci nadal podają mocno zawyżone dane swoich produktów? Bo jezeli jest tak jak na teście tutaj to wybór staje się naprawdę problematyczny. Z drugiej strony czy na tym teście można sie opierać? Co myślicie monitorze Belinea z tego testu (do tej pory pewnie jest jakiś nowszy model, warto szukać czegoś podobnego)?

No i w sumie nadal nie wiem jaki kupić monitor :smiley:

Kup Benq E2200HD jak będzie dostępny (narazie jest tylko HDA i jego ciężko polecić tak aby nie mieć wątpliwości, w odróżnieniu od wersj HD która ma wszystko co potrzebne i może się przydać).

Idź do sklepu i porównaj sobie monitory to jest najlepszy sposób