LCD 21' podłączany przez D-SUB

witam, chciałem sie zapytać jak wygląda obraz po podłączeniu 21 calowego monitora przez D-SUB, niektórzy mówią że nie ma różnicy podłączając przez DVI ale interesuje mnie jak wygląda tekst np przeglądając internet, czy nie jest jakiś delikatnie rozmyty czy niewyraźny co sprawia dyskomfort czytania takiego tekstu?

proszę o opinie osoby którzy mają podłączony tak monitor, pozdro

Tekst w żadnym wypadku nie będzie rozmyty przy podłączeniu przewodem D-Sub.

…ale różnica jest bardzo duża …i widoczna gołym okiem …podłączaj przez DVI…

ta bardzo duża i widoczna … widziałeś ? ja miałem podłączony ldc 32 cale z PC i nie było różnicy między d-sub czy dvi

ludzkie oko nie zobaczy różnicy chyba że w jakiś abstrakcyjnych rodziałkach to może …

zgadza się …różnica jest bardzo dużą …mam 19 i wiem co pisze …po drugie , komputer jest urządzeniem cyfrowym i powinien być podłączony do gniazd cyfrowych , czyli DVI …po trzecie …wytłumacz mi po co są programy do poprawiania jakości czcionek na panelach LCD …( dla jaj) …może masz coś ze wzrokiem …??

Jeszcze kilka lat temu nikt z nas nie marzył o monitorze LCD i nie myślał o żadnych połączeniach cyfrowych pomiędzy kartą graficzną, a monitorem, a komputery były zawsze urządzeniami cyfrowymi.

Takie docinki są nie na miejscu i na poziomie podstawówki.

Każdy wyraża swoją opinię.

Ja również nie zauważyłem różnicy w jakości obrazu w połączeniu D-Sub i DVI na 19 calowym monitorze, przy rozdzielczości 1440x900.

Swoją drogą, wiele monitorów LCD nie posiada gniazd DVI.

to nie była żadna docinka …bo ja nosze okulary i widzę różnice gołym okiem …no to dlaczego ty nie widzisz , nie wiem …miałem monitor podłączony przez D-Sub …i po przeczytaniu artykułu w Exspercie …kupiłem kabel DVI …i tak jak było opisane i pokazane w Exspercie wszystko sie sprawdziło …mam podłączone bez żadnych przejściówek…i powtarzam jeszcze raz …różnica jest widoczna gołym , nawet bez okularów …wzrokiem …

hehe i weź bądź mądry :wink: monitor ma DVI ale moja karta niema :wink: a różnice czym sie objawiają? np bladsze kolory czy jak pisałem np lekko niewyraźna czcionka?

lekko niewyraźna czcionka …spróbuj założyć przejściówkę na kartę …