Lcd czy led do 350zł. Jaki?


(Zapas9) #1

Zamierzam zmienić monitor z della 17 ( crt tyle , że płaski ekran) na jakiś lcd lub led 19 cali panorama( czy to są jakieś zauważalne różnice ?) maks do 350zł + przesyłka( no chyba że bardzo by było warto dołożyć) tylko nie wiem jaki najlepszy byłby w tej cenie.


(system) #2

WITAJ-tutaj masz leda19ke http://alejka.pl/asus-19-lcd-vh198d.html


(Zapas9) #3

Chociaż właściwie chyba się zdecyduję na jakiś co ma dużo ofert na allegro np. ten LG LED 19" E1940S-PN , tylko czy on się nadaje do gier ? I co ważne przy patrzeniu np na wykresy i tabelki giełdowe oczy nie bolą ( oczywiście wielogodzinnym). Bo raczej Acer eMachines E182Hb to nie wezmę bo nie uważam tej firmy za dobrą czy też tego Acer V193HQLb nie wezmę. Natomiast nie wiem co myśleć o firmie benq , bo coś tam od nich jest na allegro G922HDAL 19 czy G925HDA oraz GL940M. Czy gwarancja na martwe piksele od lg ma jakiś sens ? Czy one pojawiają się tak szybko ( 30 dni) ? Jeśli się mylę co do acera to proszę mnie wyprowadzić z błędu


(system) #4

MOJA rada nie z alegro zwłaszcza monitor,już raz się przekonałem co znaczy mieć gwarancję,a tutaj masz tego http://www.agito.pl/monitory-led/lg-19- ... 87873.html


(Zapas9) #5

Jednak trochę dopłacę bo monitora do jakichś 5 lat nie zmienię. No i w sklepie normalnym:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... zarny.html

Temat właściwie można już umieścić w śmietniku chyba ,że ktoś doradzi mi nie bierz tego weź innego itp. Ale wydaje mi się , że ten samsung fajny.


(Wolfgar) #6

Ze swojej strony polecam produkty LG. Najpierw wiele lat miałem niezawodnego flatrona 775FT (CRT) A teraz mam dla odmiany Flatrona WT1952TQ (LCD) i jestem bardzo zadowolony. Warto też się pytać o gwarancję na dead piksele. Że np. będzie tak, przyniesiesz do domu monitor a tam będą np 2 (martwe piksele) a potem nie będziesz mógł oddać monitora bo w gwarancji mowa jest o np 5 na milion pikseli. Czasami jest tak że wciągu pierwszych tygodnia dwóch możesz oddać taki monitor bez problemu. Po tym czasie dopiero zaczynają się schody.