LCD za ok. 300zł

Tak jak w tytule. Mój obecny monitor to PHILIPS 150S3. Najlepiej zeby był bez martwych pikseli, z gwarancją i taki żeby się nadawał do gier. Wiem że do tego to najlepszy CRT ale to komp użytku ogólnego i inni domownicy mogą zaprotestować jak im postawie taką “szafę” zajmującą 3/4 biurka

:shock: Za ta kase nawet dobrego crt nie kupisz! !!

nawet na allegro?? Używanego??

Nawet takich nie kupisz :stuck_out_tongue:

A jak znajdziesz, to daj znać. Odkupię od Ciebie za 350zł. 50zł zarobisz :smiley:

Podaj takie LCD które mają Kup Teraz i cena do 300 zł.

No tak nie zauwazylem minimalnej

Chodz mozna sie dogadac

to ile wg. was trzeba wydać na w miarę dobry LCD??

Ilu calowy - jaki producent,jakie wyposażenie.

15 lub 17’;bez głośników;nadający się go gier;odświeżanie- 70hz lub więcej;

W LCD nie ma odświeżania, jest czas reakcji

Około 1000 - 1500zł - tu są najtańsze dopuszczalne uwadze panele LCD. A używane moga być tańsze

squeet : mylisz się, czas reakcji a odświeżanie to dwie różne sprawy.

Szynek : do gier to minimum: czas reakcji - 8 ms, i kontrast koło 400-500, jasność - 300-400 reszta jest już właściwie nie ważna :stuck_out_tongue:

Polecam produkty Acera z serii Gameline ale są one dość drogie. 17" Acer AL1751AS -> 1179 zł, ale to już dla bardziej wymagających :slight_smile: Jeżeli byś tylko grał to coś takiego będzie dobre. Choć kolory nie mają porównania do tych z acera … no ale cena jest bardziej przystępna.

Jest :!: I musi być min. 60MHz, aby obraz byl w miare ostry, czas reakcji jest jadną z najważniejszych parametrów lcd’ka, musi wynosić (według mnie) min. 12ms, a obraz był płynny i nie smurzył. Ja z to polecam produkty Belinei, bo co tu duzo gadać jest to stara i solidna firma :wink:

A co myślicie o tych??

http://cgi.ebay.pl/19-FLAT-SCREEN-LCD-C … dZViewItem

http://cgi.ebay.pl/19-FLAT-SCREEN-LCD-C … dZViewItem

Chodziło mi o cechę dominującą, w LCD czas reakcji jest ważniejszy od odświeżania ;/

W sumie trochę niedokładnie napisałem…

Weź sobie daruj taki szajs :x Ale z drugiej strony mozna kupić, za 24zł i sprawdzić co to jest :smiley: A tak na serio wstrzymaj się, nie warto kupować taki ■■■■! !!

Szynek : jak chcesz to możesz kupić ten “poradnik” choć nie sądze żeby był on bardziej przydatny niż np: artykuł z jakiejś gazety :stuck_out_tongue:

CHodzi Wam, że beznadziejny, bo cena podejżanie niska, czy o to że firma jest nieznana\beznadziejna? Czy może jedno i drugie??

Nie kupisz monitora (dobrego) za taka kase i nie upieraj się, żeby coś kupić, bo tylko wywalisz kase w bloto :evil: Albo kup i zobaczysz o co nam chodzi :twisted:

Tak jak napisali poprzednicy. Aby kupić w miarę dobry monitor LCD powiedzmy 17 calowy trzeba wydać minimum jakieś 1100 zł. Nie licz na to, że kupisz dobry za 300 czy 400 zł bo przecież nikt nie jest głupi i nie sprzeda takiego monitora za tyle kasy :roll:

Jeżeli jednak zechciałbyś kupić dobry monitor LCD 17 calowy to proponuję Samsung LCD 17" 713N. Monitor jest całkiem dobry, czas reakcji wynosi 8ms, całkiem dobry kontrast, certyfikat TCO-99 i ogólnie może być :wink: Do większości rzeczy powinien się nadawać, więc nie powinienneś na niego narzekać :mrgreen: I cena całkiem przystępna :?