LCD za ok. 300zł

Za 700zł kupisz najtańszy LCD, a CRT ostatnio na Allegro kupiłem za 45zł :stuck_out_tongue: (i działa)

No tak, ale często o nienajlepszych parametrach, zazwyczaj mało calowy i używany. :?

Ale też parametry nienajlepsze, mało cali, i nie nowy :stuck_out_tongue:

Wg. Mnie lepiej kupić raz coś dobrego (za całkiem dobrą cenę) a nie kilka razy “szajs” (tani). :?

Za 705zł kupiłem nówkę LCD NEC :slight_smile: za 45zł to stary klunkier, ale działa jak należy za tyle kasy :slight_smile:

adam9870 :dokładnie, lepiej kupić coś porządnego raz a dobrze. Ja raz odeszłem od tej zasady dla 19" monitora… za 1000 zł nówka… ale w domu okazało się że to szajs :confused: dobrze że miał wade i wymienili mi na 17" acera bo tak to bym się męczył :wink:

zciwo : to nie źle trafiłeś :slight_smile: Ja sprzedałem swój stary 4 letni monitor LG za 200 zł ale wiem na pewno że kolejne 4 lata na pewno popracuje :slight_smile: Za jakość się płaci :smiley:

Szynek strony na ebay, które podałeś nie są ofertą zakupu monitora, ale listy sprzedaży, na której wg. autorów są dostępne informacje o sprzedawcach (linki, numery telefonów) którzy oferują monitory lcd w cenach hurtowych.