Le Parkour .. ;)

Siemka

Jestem ciekaw ile osob z foroom dobreprogramy uprawia ten sport =D I najlepiej gdzie tzn. miejscowoc. Ja jestem z krakowa i jestem dosyc poczatkujacym… :wink:

pozdro

Naszym forumowym (znanym mi) Le Parkour’owcem jest Squeet :slight_smile:

A o co chodzi w tym ‘sporcie’ :?:

Le Parkour

http://www.nerros.webd.pl/index/index.html

Widzialem juz ta www :wink:

Teraz kojarzę… Oglądałem o tym program na kanale Extreme. Podobało mi się :wink: Ale to nie na moje stawy…

Ja dopiero zaczynam, zaczęłem ok. 3 miesięcy temu, narazie wskuje na garaże, przeskakuje przez płotki, siatki i takie tam rzeczy :lol: to dopiero początek :twisted:

Jak będziesz już wskakiwał na wierzowce to możesz czuć się zaawansowany :lol: :smiley:

Bartorex

Skad jestes ?hehe , ja wlasnie cos kolo 1 miesiaca trenuje :wink: Dzisaj salta do przodu zaczolem robic i mi nawet wychodza :wink:

Bartorex

:slight_smile:

:o

dobry jesteś :slight_smile:

ogladałem w tv o ty na tvn turbo w adrenalinei chyba fajny sport :wink: :twisted: :lol: :shock: :smiley:

to jest niezłe

punkroker to ty na focie ? :D:D:D

PARE FOTEK

_1939106_belle300.jpg

_1939106_belle150.jpg

PKroll_move_thumb.jpg

king_kong_move_thumb.jpg

back_flip_vlado_nitratn.jpg

cat_balance_vlado_nitra.jpg

gap_jump_vlado_nitra.jpg

palm_spin_vlado_nitra.jpg

tic_tac_vlado_nitra.jpg

outbreak_6_L.jpg

madry ale podoba mi sie to to jest stotrazy lepsze niż te brej danxcy

punkroker jak będziesz chciał ćwiczyć ten sport to nie skacz po meblach :stuck_out_tongue:

Witam, ja uprawiam PK dopiero od miesiąca, jestem jeszcze słaby ale moi kumple juz ostro wymiatają :wink: , (sprostowanie - miałem kontuzje, z ledwością chodziłem przez 2 tygodnie :smiley: ), respect all Traceus :!:

JA ten sport uprawiam przez 2 tygodnie narazie skaczemy przez płoty ganki i małe dachy