Leadtek WinFast 2000 XP Expert


(Edward) #1

Cześć, jestem tu nowy i od razu też wyjaśnię, że raczej zielony jestem w tych sprawach...

Ale problem mam. Mam karte Leadtek WinFast 2000 XP Expert, do tego dołączony kabel z TV, ale nie jestem w stanie ustawić programów. Przy ustawieniu na "cable" karta wyszukuje mi tylko kilka programów, przy ustawieniu "antenna" - też kilka, zle innych. Gdy robie skanowanie wszystkich częstotliwości to wyszukuje mi wszystkie programy - jakość jest bardzo fajna - ale gdy wyłączam program i znowu go włączam - wszystko miga, nakładają się na siebie programy, ekran jest cały zielony i w ogóle jest fatalnie. Co robię nie tak ? Co mam zrobić ? Kupiłem sobie kablówkę i nie jestem w stanie normalnie z niej korzystać... smutno mi... Pomóżcie plis


(Ewa Sonnet) #2

Witam też mam tą karte tylko wersje RM.Po pierwsze wejdz na strone Leadtek'a i sciągnij nowszą wersje tego programu PVR http://tiny.pl/m95p i zainstaluj na tą co masz obecnie.W ustawieniach ustaw na (u mie tak mam i wszystko jest ok) PAL-D i zródło jako Antena i zanacz Auto Fine Tune powinno wyszukać ci wsystkie programy w moim przypadku kablówka z UPC 50 kilka programów w tym kilka zakodowanych.Wyłącz i włącz program jak będą dalej to znaczy że jest ok powinny pojawić się na czerwono (jako Favorites czyli ulubione).Te ustawienie co podałem działały na W98,Milennium i XP.


(fiesta) #3

oberek jeżeli masz taką możliwości po automatycznym skanowaniu, dostruj poszczególne kanały "ręcznie" a potem zapisz ustawienia. Jeżeli nie pomoże, poszukaj innego programu do odtwarzania w stylu Chris TV, Borg TV, Moore TV, które umożliwiają dokładne dostrojenie tunera do danej częstotliwości. Jedyne problemy jakie mogą stwarzać to obsługa z pilota.

Przed zainstalowaniem ww sprawdź czy program będzie współpracował z chipsetem na którym oparta jest Twoja karta TV.


(Ewa Sonnet) #4

no właśnie ale to "magiczne" oprogramowanie Winfasta nie daje takiej możliwosći.More TV zdaje sie nie działa z tymi kartami (XP Expert ma chyba inny czipset od wersji RM) Borg TV jest płatny,Chris TV owszem dobry program używam go ale minus to że wersja Pro jest tylko na 21 dni a wersja darmowa Lite jest okrojona jest jeszcze Dscaler ale program jest troche trudny w obsłudze.


(fiesta) #5

Bardzo szybko można się pozbyć tej niedogodności zakupując pełną wersję za jedyne:

lub

8) 8) 8)


(Edward) #6

Panowie - serdeczne dzięki za pomoc ! Rzeczywiście wystarczyło ściągnąć aktualizację ze strony Leadteka i teraz działa !

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję


(Gui4) #7
  • Polecam któryś z tych programów „ MeuhMeuhTV 2.40 ” i „ FLY 2000 TV ” . Działają na 100% z kartą WinFast 2000 XP Export i można nawet rozkodować CANAL+ z kablówki.

(Karson20) #8

Witam!! Posiadam karte Leadtek WinFast 2000 XP Expert od wczoraj i chce podłączyć do niej video, aby przegrywać materiały z VHS-u. Moje pytnko brzmi: jakiego mam użyc kabla? Video nie ma złącza euro, tylko audio-video (jack?) Czy musze mieć kabel S-video? Proszę o pomoc, jaki to musi byc konkretnie kabel? Czy posiadając ten kabel jakość obrazu będzie odpowiednia?

Z góry dziękuje i pozdrawiam


(Slask9) #9

mam problem pilot do tej karty niechce mi działac


(Jarekfront) #10

Jeśli nie masz także wyjścia s-video to nie masz innego wyjścia jak użyć kabla chich ... Tylko, że jakość obrazu nie będzie zbytnio powalająca ... Proponowałbym pożyczyć od kogoś magnetowid :wink: