Ledwie Was widze ;-(

hey! jestem wlasnie po formacie dysku. Wszystko niby ok gdyby nie grafika-czemu to ja zawsze musze miec jakies problemy?! bu…;-( mam zamontowana karte graficzna S3 trio 3D 4mb ale komp jej w ogole nie wykrywa! Wykrywa tylko jakas standardowa karte graficzna PCI (Vga), ktora jest „do hm…” Jest maksymalnie podstawowoą wersja i mam jeszcze tylko mozliwosc czarno-bialego ekranu…a wczesniej (przed formatem)ogladalam filmy…

Jak to mozliwe zeby W OGOLE nie wykrył czegos co jest na plycie zamontowane? Ratujcie, co ja mam teraz zrobic.? chwytalam sie wszytskich mozliwych sposobow (chyba). Usuwalam z menedzera karte zeby wykryl mi ja na nowo i nic, dodawalam nowy sprzet wybierany przez siebie z listy i nic, sciagalam sterowniki do S 3 i nic (o ile byly dobre) to co mozna jeszcze zrobic??? !!

acha: jak scialam sobie wgrac offica 97 do kompa to mi pokazalo ze mi nie egra ze wzgledu na jakies ograniczenia-jakiez znowu ograniczenia?!

(mam kompa, procek pentium 400, pamiec 64 MB, plyta glowna INTEL BX 440, dysk twardy 6,4 GB, karta graf S3 TRIO 3D 4 MB, muz sound crystal) help me! !!

Sterowniki systemowe

Nie tak:

  • Usuń z Menadżera i zamknj kompa;

  • Wyjmij kartę i uruchom kompa na systemowych;

  • Zamknij kompa - włóż kartę i uruchom powtórnie.

Powinien ją wykryć jako nowy sprzęt

2 -

Win 98 - jeżeli ustawisz kompa jako serwer a nie desktop

Próbowałaś ściągać z internetu najnowsze sterowniki?

Czy zmieniłaś Windows?

tzn jak mam te karte wyjać? recznie odpiac z plyty glownej?, co tzn uruchomic kompa na systemowych? wlozyc dyskietke systemowa? i co tam dalej?

a gdzie to sie ustawia? mam win 98 i nie zmienialam windowsa

tak, probowalam sciagnac uaktualnienia sterownikow ale sciaga mi tylko do pci(vga)

Jak widać format to nie panaceum

fakt to nie panaceum przy takich problenach. A co do tego wyjecia. Ta karta graf jest chyba wbudowana w plyte glowna z tego co widze i nie da sie jej wyjac ;-(

jeżeli karta jest zintegrowana na płycie głównej to powinno dać się ją wyłączyć w BIOSie!!

DZiala działa l dziala oloaalaa !!