Ledwo słyszalny głos podczas przeglądania stron www

Witam. Zaznaczę od razu, że moja wiedza nt. komputerów jest znikoma. Mam problem dotyczący ledwo słyszalnego głosu w głośnikach podczas przeglądania stron www. Gdy wszystkie suwaki głośności przesunę na maksa wtredy ledwo (powtarzam ledwo) jestem w stanie usłyszeć głos z głośników. Dzieje się tak podczas np. przeglądania filmów na youtube. Jesli chodzi o np. słuchanie muzyki czy odtwarzanie filmów głośniki działają bez zarzutu… Sprawdzałam ustawienia w panelu sterowania dotyczące dźwięku, ustawienia przeglądarki (mam Operę) i nie sądzę, żeby coś było nie tak. Problem pojawił się po podłączeniu do komputera zestawu słuchawki-mikrofon. Wszystko działa bez zarzutu oprócz nieszczęsnego głosu podczas przeglądania stron www. Słyszałam, że wyjściem jest wprowadzenie jakiś zmian do rejestru, ale może jest jakis inny sposób, bo przecież w moim przypadku nie występuje BRAK GŁOSU, ale głos ten jest ledwo słyszalny. Proszę o pomoc.

Wejdz w panel sterowania/dźwięk/zaawansowane/ i tam wybierz swoje głośniki np wolnostojące głośniki stereo

Obawiam się, że to nie przejdzie dlatego, że warunkiem działania głośników i słuchawek jednocześnie jest ustawienie głośników kwadrofonicznych… Dobrze myślę…? :frowning:

Źle myślisz. To właśnie te ustawienie wpływa na taką a nie inną jakość dźwięku. Dźwięk jest stłumiony

Nadal to samo…

A dobrze dociśnięte minijacki?

Dociśnięte…

ok nie motajmy. Czy suwak głośności jest ustawiony na maksa:

20090513190323.jpg

Tak, jest przesunięty. Wszystkie suwaki są ustawione na maksa. Nic nie jest wyciszone. Rear i front na maksa.

Ale chodzi o suwak dźwięku np na YouTube, przy filmie, jest na maksa?

Tak, oczywiście, że jest na maksa… Nie znam sie na komputerach, ale takie rzeczy wiem :smiley:

spróbuj może jeszcze zaktualizować adobe flash player na firefoxie (jeśli to jest tak zawsze podczas odtwarzania na yt)

Zrobiłam tak, jak mówiłeś. Nadal nic…

Dodane 14.05.2009 (Cz) 14:17

Proszę o pomoc… :slight_smile: