LEDY / INTEL i7-8700 K/ MSI Z370 TOMAHAWK / ASUS GTX 1060 STRIX OC 6 GB / INTEL OPTANE 32 GB / SSD 240 GB / HDD 1 TB / CHIEFTEC 600 W / FRACTAL DESIGN MESHIFY C

https://www.x-kom.pl/lista/p7wth9eh0
pr_2017_8_9_14_15_55_811_00
Witam !!!
W tej konfiguracji postawiłem na wygląd i wydajność , w komputerze za 6000 tysięcy ( na który nigdy nie będzie mnie stać ) zamontowałem płytę główną od MSI , która ma podświetlenie led , bardzo dobre oprogramowanie i “dobre” OC .
Na procesor INTEL I7-8700K zamontował bym cooler SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 .
Karta graficzna to ASUS GeForce GTX 1060 Strix OC 6GB GDDR5 , która posiada potencjał OC , piękne podświetlenie i jest wydajna .
Jako dyski zamontowałem dysk SSD 240 GB i dysk HDD 1 TB , który jest wspomagany INTEL’em OPTANE o pojemności 32 GB .
Wszystko to jest zasilane zasilaczem o mocy 600 W od CHIEFTEC’a .
Cały ( próbuję się nie powtarzać ) ten zestaw jest spakowany w obudowę Fractal Design Meshify C do której dorzuciłem zestaw led od NZXT i dodałem 2 wiatraki 120 mm aby komputer nie miał za ciepło .

1lajk

chyba wszystko git , ale nie wiem ?

ss posiadam ale nie chcą wejść

Edit1:Już się udało .

Teraz wszystko dobre , widzę że wcześniej miałeś problem z wstawieniem zdjęcia .

W końcu ktoś realnie podszedł do tematu kompa za 6 k , bo dał do kompa 2 dyski , ssd (nawet dużego) i hdd , dał fajną obudowę i do niej dorzucił 2 wiatraki i ledy. Komp za 6 k powinien ładnie wyglądać.

1lajk

GTX1060 i pamięci 2400 to ja wsadziłem do mojej propozycji komputera ale do 4000.

starałem podejść do tego z innej strony żeby ten komputer jakoś działał , żeby było dobre chłodzenie i żeby jakoś wyglądał. :slight_smile:

Grzechem jest umieszczanie czegoś gorszego niż GTX1070, a nawet i GTX1080 w kompie do 6000zł :-1:

To tylko moje zdanie.

Jeden lubi max fps, drugi ledy szmery bajery.:wink:

1lajk

Dobra każdy ma własne zdanie … Jak ktoś dodał drona , albo ktoś jak on poleciał w wygląd pc … I tak publiczność głosuje , nie musicie hejtować !

Ale to nie hejt, to wyrażanie opinni.

Tak, tak publiczność. Dziwnym trafem wszyscy z jednego miasta, jednego bloku, a nawet mieszkania. Niby rożne adresy e-mail, ale ups… Coś tu się powtarza…

3lajki

???
o co ci chodzi

O nic. Tak sobie tylko przeglądam dla relaksu multikonta.

1lajk