Legal software Departament pomocy

Witam wszystkich.

Pobierałem piosenki z jakiejś dziwnej strony nie wiem jóż z jakiej z tego wszystkiego.

Pobrał mi się jakiś wirus Legal software Departament odpala się razem z systemem ledwo co go można wyłączyć.Pomocy jak to usunąć jak by ktos mugół pomuc krok po kroku bo mam zero pojęcia ,pomocy proszę.

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 - na początek.

Dzięki wszystkim za pomoc poradziłem sobie.

Podczas odpalania systemu szybko włączyłem menadzera zadań i wyłączyłem proces Legal Software Departament potem usunąłem pliki z pulpitu ,włączyłem uruchom - msconfig - uruchamianie na liście znalazłem Legal Software Departament zobaczyłem ścieżkę gdzie on się znajduje nie pamiętam już dokładnie gdzie on był ale gdzieś w dysku C -Użytkownik-AppData wcześniej w opcjach folderów zaznaczyłem -pokaż ukryte pliki i foldery.Po wyrzuceniu pliku exe tego badziewia przeczyściłem kompa CCleaner,FCleaner,JetClean zresetowałem kompa i znowu przeczyściłem tymi programami i jest wszystko ok.Temat uwazam za zamknięty jak na razie.Jeszcze raz wszystkim którzy byli pomocni dziękuję .Pozdrawiam.