Legal Windows?

mam takie pytanie z twoim stwierdzeniem

posiadam firme i chciałbym wykorzystywać ten program czy moge to zrobic legalnie OpenOffice UX 1.1.1-1 PL?

Oczywiście że tak. Program posiada licencję GPL (General Public License)

dokładniejszy jego opis znajdziesz tutaj:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=8

A opisy poszczególnych rodzajów licencji oprogramowania poszukaj tu:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=2

Witam . Wynik ankiety uważam za optymistyczny,2/3 ma legalne windowsy

Biorąc poprawkę na kłamstwa , 1/2 to prawożądni userzy. To chyba dobrze??? :smiley: Ja oczywiście też mam płytkę ze sklepu ,dostałam 25% zniżki , przy zakupie komputera.(chciałam napisać kompa ale po lekturze pewnych topików rozmyśliłam się). :smiley:

Po co mi Norton 2004 jak mam avasta!. Win XP dostałem za mniejsze pieniądze przy kupnie komputera. Offica mam oryginalnego również lecz jest on 97 :stuck_out_tongue:

Mam napisać szczerze co ja mam legalnego i nielegalnego??

Oczywiście. Jeżeli masz na to ochotę. :smiley:

Ta ankieta to mi przypomina rozmowę Policjanta ze Złodziejem.

I grzeczne pytanie władzy złodzieja: Co masz w domu na własnosc swojego a co ci sie do rąk “przykleiło”

Paranoja!!

Według mnie kazdy powinien pilnować szanowanych 4 liter i nie wychylać nosa,i nie pisać co kto ma czy nie ma,a juz napewno legalne czy nie legalne,to jest sumienie każdego z osobna!!

Tyle.

Według mnie ten temat powinien zostać zamknięty bo budzi tylko niepotrzebne emocje.

Problem tej dyskusji jest trochę inny. Jak ktoś się przyznaje że ma nielegalną kopię to tych co mają legalne kopie szlak trafia. Według mnie wszyscy co przyznają sie do tego są poprostu genialni w swiojej prostocie. Oczywiście nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać, uważam mianowicie że jest to beszczelne. A co do zamknięcia to już chyba najwyższy czas. Nie ma sensu tego dalej ciągnąć, faktycznie więcej z tego wynika nieporozumień. :smiley:

No to pisze.

  1. Windows XP Pro - nielegalny, ale z SP1

  2. Alcohol 120% - scrackowany

  3. CloneCD - scrackowany

  4. AcdSee 6.03 PowerPack - scrackowany

  5. Nero 6 - scrackowany

  6. Wszystkie giery - nielegalne

  7. Office 2003 - nielegalny

  8. Total Commander 6.02 - scrackowany

  9. Norton System Works 2003 - nielegalny

  10. GetRgiht - scrackowany

I już dalej chyba nie muszę pisać. Wszystkiego nie napisze, bo chyba bym musiał poświęcić na to z pół godziny. Większość programów mam ściągnięte z netu z c… oczywiście, niektóre mam freeware. Czekam na komentarze.

:o :o :o :o Bez komentarza! !!

Polecam spojrzec na ceny oprogramowania w dolarach http://mecum.verycheapsoft.biz/?clank

http://told.nextgenerals.com/

Jak coś macie nielegalnego lub legalnego to napiszcie, jak chcecie. SZCZERZE!

Dziwię się Tobie, że się przyznajesz przed wszystkimi… No comment :x :-x

Doceniam odwage, potepiam glupote :!:

ja tez mam sporo, ale :x :x :x

btw. CH.W.D.P. -> Chowaj Windows Do Piwnicy :lol:

I czym się tu chwalić jak masz coś nielegalnego to siedź cicho i już…

Jak ja “kocham” takie posty :? Napisać tak, aby nic to nie wnosiło/znaczyło - ba nic nie napisać… Echh :frowning:

Tak jak napisałem,ten temat powinien być Locked,nie ingerujmy,w to kto co ma legalnego bądz nielegalnego.W przypadku tego pierwszego,to gdyby wszyscy dzisiaj byli tacy świeci lub chcieli nimi być,to ilosc użytkowników pecetów skurczyła by sie nam zapewne do ok.95%…

To chyba mówi samo za siebie,wiec proponuje PILNUJMY KAZDY SWOJEGO TYŁKA

Racja. Oto wyciąg z regulaminu pewnego (innego) forum:

Popieram takie właśnie reguły, dlatego popieram też zamknięcie tematu. Jak ktoś ma pirata, to niech siedzi cicho.


Dyskusję o tym, ile kosztuje legalność też za bezcelową uważam, albowiem każdy innych rzeczy potrzebuje. Jednego więc będzie ona kosztowała 400zł, innego 5000, a jeszcze innego 1000.

Można jedynie pomagać w minimalizacji jej kosztów.


Temat ten nie jest bynajmniej prośbą o taką pomoc, a jedynie próbą chwalenia się wiadomo czym. Dlatego uważam, że jest on bez sensu.

A ja właśnie uważam że ma sens skoro sami userzy dochodzą do takich słusznych wniosków jak cytowany powyżej. Właśnie taka jest idea całego vortalu i forum: pomagać w legalizacji oprogramowania i mnimalizowaniu jego kosztów