Legalne czy nielegalne

Czy moge zrobić forum gdzie bede wstawiał linki do programów ,gier i filmów które będą na innych serwerachnp. rapidshare udostepione czy to jest zgodne z prawem szłyszałem że trzeba napisać że każdy użytkownik ma usunąć plik po 24 godz. pomóżcie :o

Jeżeli to będą dema, triale, to jest to legalne :smiley:

pokey.gif

Możesz - jeżeli licencja programu na to pozwala!

Jeżeli podajesz linki do warezów, to musisz się liczyć z konsekwencjami - …i żadna formułka o 24godzinach Ci tu nie pomoże (btw. te 24h, to ściema).

dobrze wiedzieć

A jeżeli można, to jak już jesteśmy przy tym temacie, to się spytam - dlaczego istnieją takie strony z linkami do nielegalnych programów, np. http://www.*******warez.***** ? Dlaczego nikt z tym nic nie robi?

A strona http://www.**********.pl działa legalnie bo oni własnie link z programiami,grami crackami tez dają

Pojawi sie jeszcze jeden link a posypią sie ostrzeżenia. Nie zapomionajcie gdzie jesteście.

Możesz umieszczać linki,pod warunkiem,że będą to gry,programy,filmy etc… na licencji Freeware i czyba GNU(czy coś takiego :P)

Bo kto by chciał się zajmować kilkoma tysiącami stron (może więcej) i je likwidować.Zawsze i tak jakiś warez się uchroni :roll:

oki zapomniałem że nie mozna podawac adresów już się to nie powtórzy adminie

No, ale przynajmniej te najpopularniejsze, które są wysoko w googlach…

Hmm… Ja się tym nie zajmuję :P.Mogę się tylko domyślać,że np. nie chce im się po prostu tym zajmować :lol: I tak za jakiś czas pojawią się znów :wink: .

Poweidzmy inaczej. Na niektórych stronach daje link do gierki flash, ale nie swojej. Daje link do TEGO CZYJEGOŚ PLIKU na TYM CZYIMŚ SERWERZE. U mnie jest tylko link??

a masz na to zgode?

to może i wydaje się być legalne, ale jest trochę nie fer…

FilipS jesli chodzi o linki to prosze wywalić ten z podpisu.