Legalne filmy w Torrentach - kiedy?

Już dawno temu, na łamach bodajże news’ów z dobrychprogramów.pl przeczytałem, że kiedyś, jakaś ważna firma (nie wiem jak to się nazywa :? , do tego między innymi należy Warner Bross) udostępni w sieciach p2p (chyba w torrentach) filmy (!)…, wiadomo cos o tym czy w ogóle to zrobi i kiedy?..

Dzięki :slight_smile:

ale to było na zasadzie: zapłać - ściągnij.

wychodziło oczywiście taniej niż ze sklepu.

Bardzo chętnie zapłaciłbym za dobry film z internetu. Również jestem zainteresowany tym tematem więc może ktoś wie skąd można ściągać filmy legalnie?

Serwis jeszcze nie został uruchomiony, ale już niedługo.

Napewno nie będzie tanio. Wystarczy spojrzec na ceny sprzedazy utworów muzycznych mp3 w Polsce. Minie jeszcze sporo czasu zanim to bedzie w miarę opłacalne.

Usługa wydaje się być bardzo fajna, ale wszystko wyjdzie w praniu tak jak ze steamem. Jakaś gra w stemie kosztuje 20 dolarów a na półkach w sklepie mamy za 60 zł, a przeciez w steamie nie ma wydawania kasy na płyty, okładki, marże sprzedawców itp. a jednak jest drożej. Jak z filmami bedzie to nie wiem

w Polsce większość gier wydawana jest taniej niż na Zachodzie, dlatego dla nas np. w STEAMie gra jest droższa.

za to filmy DVD i płyty z muzyką (mowa o zagranicznych filmach/wykonawcach) są droższe u nas.

Pozyjemy zobaczymy, wszystko wyjdzie w praniu

Odpowiedz jest prosta: chyba nigdy,i tym sposobem sami zmuszaja do bycia potencjlanym piratem.

W sklepie przeszło 50 % ceny płacisz za samo pudełko,a pomyslcie sobie ile było by tansze sprzedawanie przez internet. ( brak kosztów pudełka,dostawy do sklepu itp,itd.)