Legalność systemu

Witam.

Tuż po zainstalowaniu systemu z ukrytej partycji laptopa Asus K51A mam komunikat

"

Windows 7

Kompilacja 7600

Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna.

"

Ma ktoś pomysły?

Polecam napisanie w międzyczasie emaila do supportu.

Próbowałem napisać na pomoc techniczną Windows’a ale miałem komunikat, że pomoc jest płatna, zrezygnowałem.

Wszedłem na czat z konsultantem, szkoda tylko, że czekałem ponad dwie godziny, również zrezygnowałem. Serwis asusa nie jest przyjemny, ciągle mam problemy z tym laptopem, był siedem razy w serwisie, nie chcą go ani wymienić na nowy ani oddać pieniędzy, za każdym razem mam z nimi przepychanki. W takiej sytuacji nie wiem, czy jest sens pisać do nich skoro czat z konsultantem jest “olewany” a serwis jak za karę

edit:

Puściłem aktualizację związaną z servis pack 1, szkoda tylko, że od godziny stoi na 22% :confused:

edit2:

Po teście na ich stronie:

"Aktywuj system Windows.

System Windows nie został jeszcze aktywowany przy użyciu oryginalnego klucza produktu. Nie należy się tym martwić, możemy w tym pomóc."

A poniżej dane do zapłaty za system, kpina!

Aktywuj system telefonicznie na bezpłatnej infolinii Microsoftu i będzie po kłopocie…

:roll:

Ta darmowa linia i tak jest płatna. A co do supportu asusa to prawdą jest że są z nimi kłopoty, jak wspominałeś te przepychanki. Mój był z 3x w serwisie, i za każdym razie gdy coś naprawili to i cos popsuli. Przy ostatnim serwisowaniu popsuli mi szufladke na karty a gdy spytałem się dlaczego szufladka się nie zatrzaskuje uzyskałem odpowiedź “to nie przeszkadza”

Życzę powodzenia w dalszym działaniu.

Dzięki :smiley:

Przyda się, szczególnie, że zapewne nie będzie łatwo się tego … pozbyć

Rozmawiam z konsultantem z Windows’a zobaczymy

Dodane 18.10.2011 (Wt) 12:22

Dobra, rozmawiałem z bardzo przyjemnym Panem Marcinem z Windows’a aktywowaliśmy wspólnymi siłami ten system :slight_smile:

Mam jeszcze jeden problem, techniczny, nie wiem, czy zakładac nowy temat, czy tutaj mogę go opisać?

Załóż nowy temat…

:roll: