Legalny McAfee mi nie działa! Białe okno

Witam, zainstalowałem legalnego McAfee od Neostrady TP. Ściągnąłem go, wcześniej go nie używałem, pobrał się, zainstalowałem wszystko po kolei jak było napisane wg. informacji jak większość programów a tutaj niespodzianka po instalacji, widnieje takie coś: schowek02o.th.jpg

Pomóżcie :frowning: Czemu tak jest? Jak to naprawić? Reinstalacja systemu ani ponowna instalacja antywirusa nie pomogła. A czemu mam nie korzystać z niego skoro, mam do niego prawo, a pierwszy raz z niego korzystam, wcześniej z niego nie korzystałem i od razu nie działa.

masz windows 7 ??

jak tak to na tym systemie za bardzo poprawnie nie działa ten pakiet

Już wiem prawdopodobnie czemu nie działa McAfee, bo plik instalacyjny który się ściąga jest do niego przyznany numer seryjny. I ten jego numer seryjny jest ważny tylko 2 godziny, więc nie można ściągnąć pliku który zajmuje 2,5 MB i sobie odłożyć dalszego ściągania na potem, tylko od razu pobrać ten mały plik i ten program cały. Bo jest on jakby to nazwać, ten mały plik, jest plikiem który potem pobiera cały program. Ale już zmarnowałem jedną licencję, bo pobrałem raz i odłożyłem ściągnięcie na potem i jedna licencja poszła w las. :frowning: Trzeba było uważnie czytać, że plik jest ważny 2 godziny,a było tam napisane.Mam nauczkę na przyszłość Zostały mi tylko dwa. Zmarnowałem, ahh… Pech to pech.

Temat można zamknąć.

Na lapku z WIN7 spisywał się wręcz rewelacyjnie (więc nie wiem skąd te informacje). Teraz się skończył okres próbny więc musiałem zrezygnować na korzyść innego rozwiązania.