Legalny McAfee mi nie działa! Białe okno


(Sidh Mor) #1

Witam, zainstalowałem legalnego McAfee od Neostrady TP. Ściągnąłem go, wcześniej go nie używałem, pobrał się, zainstalowałem wszystko po kolei jak było napisane wg. informacji jak większość programów a tutaj niespodzianka po instalacji, widnieje takie coś: schowek02o.th.jpg

Pomóżcie :frowning: Czemu tak jest? Jak to naprawić? Reinstalacja systemu ani ponowna instalacja antywirusa nie pomogła. A czemu mam nie korzystać z niego skoro, mam do niego prawo, a pierwszy raz z niego korzystam, wcześniej z niego nie korzystałem i od razu nie działa.


(niezDarek) #2

masz windows 7 ??

jak tak to na tym systemie za bardzo poprawnie nie działa ten pakiet


(Sidh Mor) #3

Już wiem prawdopodobnie czemu nie działa McAfee, bo plik instalacyjny który się ściąga jest do niego przyznany numer seryjny. I ten jego numer seryjny jest ważny tylko 2 godziny, więc nie można ściągnąć pliku który zajmuje 2,5 MB i sobie odłożyć dalszego ściągania na potem, tylko od razu pobrać ten mały plik i ten program cały. Bo jest on jakby to nazwać, ten mały plik, jest plikiem który potem pobiera cały program. Ale już zmarnowałem jedną licencję, bo pobrałem raz i odłożyłem ściągnięcie na potem i jedna licencja poszła w las. :frowning: Trzeba było uważnie czytać, że plik jest ważny 2 godziny,a było tam napisane.Mam nauczkę na przyszłość Zostały mi tylko dwa. Zmarnowałem, ahh... Pech to pech.

Temat można zamknąć.


(fiesta) #4

Na lapku z WIN7 spisywał się wręcz rewelacyjnie (więc nie wiem skąd te informacje). Teraz się skończył okres próbny więc musiałem zrezygnować na korzyść innego rozwiązania.