LEGO Digital Designer 1.6 -!

Witam!

Czy słyszeliście Państwo o programie LEGO Digital Designer 1.6??? Czy Kiedyś także bawiliście się klockami lego? Heheh… I któż by pomyślał że zwykłe kawałki plastiku potrafiły cieszyć i rozwijać kreatywność. Dziś rozrywka bez gier komputerowych (w dodatku głownie niezbyt mądrych FPPS-ów) raczej nie istnieje - przynajmniej dla młodszych osób.

Program jest ciekawy i polecam wszystkim osobom, które narzekały że mają niewystarczającą ilość klocków. Teraz elementy nigdy się nie skończą!

Program w pełnej wersji zamieszczony jest w aktualnym numerze magazynu PC WORLD COMPUTER.

P.S O ile wiem starsze wersje są freewerowe…

http://www.programy.wabi.pl/lego,digital,designer.php

Napiszcie co o tym sądzicie?

Bawiłem się nim chwile, ale jakoś nie przekonały mnie do siebie. Nie ma tego efektu co zabawa prawdziwymi klockkami, ani dotknąć, ani pojeździć sobie ani nawet pozderzać. Zabawka fajna ale co prawdziwe to prawdziwe. Chociaż mimo wszystko polecam bo podobno można tam sprawdzić jakie zestawy potrzeba to zbudowania takich rzeczy fizycznie.

Poza tym, że nie można sobie pogryźć klocków to nawet super zabawa :-).

Konkretny - czyli jaki? Przecież nazwa programu jest najbardziej nazwa tematu…

Może jestem za głupi…ale nie wiem jak zmienić tutaj tytuł na bardziej konkretny… :frowning:

A cy można do tego programu ściągnąć więcej klocków?? ;]