Lekko mi ścina gry pomimo to, że mam kompa bardzo dobrego

Witam, a no właśnie grając sobie w jedną grę a mianowicie Gta San Andreas występuje u mnie taki problem, że gdy przyśpieszam pojazdem to gra zacina się. Ale to nie są typowe “zacięcia” a raczej mi tak klatki skaczą. Wydaje mi się, że to przez mój monitor i sterowniki w komputerze. A no otóż jak ustawiam max rozdzielczość no to właśnie lewa strona pulpitu wychodzi po za obszar mojego monitor, czyli tak jakby ją zjada. No i nie wiem co mam zrobić. Monitor jest w FullHD, przez kabel VGA. Sterowniki mam zaktualizowane. Również dodam, że jak ustawiam Max rozdzielczość to jak gram w GTA to mi się nie ścina właśnie ta gra, tylko problem z tym że takjakby monitor jest za mały na tą rozdzielczość. Dodam, że wcześniej było OK, dopiero teraz mi się właśnie coś zrobiło z tą rozdzielczością. Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Komputer:

Radeon HD6850

Amd Phenom II X4 955 Processor 3.20GHz

Ustaw tą rozdzielczość następnie na monitorze poszukaj przycisku AUTO i go naciśnij i monitor dopasuje się do ekranu.

No właśnie zapomniałem o tym dopisać. Że ustawiam ową rozdzielczość no i na monitorze wyskakuje: Automatic Adjustiect (Jakoś tak) no i niby ustawia rozdzielczość no ale nic się nie zmienia.