[LEL_MyLegIsPotato] i5-7400 / GTX 1060 / 2x4GB 3000MHz / 450W / 500GB

(LEL_MyLegIsPotato) #1

(darek719) #2

Sam na siebie głosujesz? come on… redakcja i tak sprawdzi kiedy konta zakładane! :policeman:

(LEL_MyLegIsPotato) #3

Chyba w konkursie chodzi o to, żeby kolegów zwołać na forum co nie? Jak na razie to tylu udało mi się załatwić :smiley:

(PecetowiecGaming) #4

Ja tam udziału w konkursie nie biore, ale jakos trzeba sobie radzic haha

(PecetowiecGaming) #5

A co do komputera to wygląda całkiem ciekawie, chociarz zasilacz mógłby być trochę mocniejszy!

(TheK1llerDE) #6

I have no idea what are you talking about, but my friend told me to vote for him cause he want to win prize xD
google translate FTW xD

Hope you win buddy!

(LEL_MyLegIsPotato) #7

Chciałem 500W, ale by się nie zmieściło w kwocie :frowning:

(MaciekKozak06) #8

bardzo durzo tu takich samucch komputeruw ale ten ma takom obudowe ze mnie zachenca od patrzenia samego!!!

(sandvirus) #9

ogólnie to niezła wiksa ale on tego nie wygra głosujcie na mnie !!!

Ja myślę, że osoba, która niejako wyłudza odznaki na DP powinna być jedną z ostatnich, która ocenia innych… :sunglasses:

(darek719) #11

Czyli jak mam to rozumieć? :joy:

(aesereht) #12

Jak patrzę na ten zestaw to aż łezka się w oku kręci. Dysk 500 GB bo jakby brać 1TB pewnie około 16zł droższy to przekroczy się budżet XD

(LEL_MyLegIsPotato) #13

No właśnie 1TB za drogo wychodził ;_; o 15 zł

(slepcu) #14

Po co Ci takie Ramy jak płyta ich w pełni nie obsłuży? Ten chipset obsługuje częstotliwości pamięci do max 2133 MHz.

Zestaw na pierwszy rzut oka fajny, ale widać że zrobiony na szybko i bez zastanowienia.

i jeszcze te głosy widmo…

(Venzonite) #15

PS. “Liczą się głosy użytkowników którzy mają min. 3 posty” :smiley:

(STSeries) #16

Jesteś w błędzie

(piwowar.pawel) #17

Profil XMP 2.0 i obsłuży 2400. Ale fakt 3000 to overkill, zbędne koszta. Sky Lake na tej płycie maks 2133 a Kaby Lake 2400. Sam u siebie używam i jadę na 2400

Extreme Memory Profile v2.0
Nazwa profilu Enthusiast (Certified)
Szybkość pamięci DDR4-2400 (1200 MHz)
Wartość napięcia 1.20 V
Zalecana liczba modułów DIMM na kanał 1
@ 1200 MHz 16-16-16-36 (CL-RCD-RP-RAS) / 55-313-193-133-6-4-26 (RC-RFC1-RFC2-RFC4-RRDL-RRDS-FAW)

Ram can actually run at higher speeds than 2133mhz on H110/170 and B150 Chipsets
http://www.eurogamer.net/forum/thread/315839

(ADR8000) #18

Ram bez sensu i tak będzie chodził na 2400 MHz, ale co kto lubi.

(LEL_MyLegIsPotato) #19

Koledzy, RAM jest taki, ponieważ (jak sam się przekonałem) w razie rozbudowy komputera w przyszłości wymiana dobrego RAMu na taki 1000MHz nie jest przyjemna. Po prostu szkoda tego poprzedniego, a więcej nie dokupimy gdyż wtedy ten poprzedni będzie zaniżał taktowania. Pozostaje tylko wymiana wszystkich kości, a jeżeli chcemy zwiększyć przede wszystkim pojemność to wydatek będzie ponad 600zł za sam RAM. Ten zestaw ma przyszłość w razie rozbudowy :smiley:

(slepcu) #20

Ale tu nie dokupisz ramu - masz dwie kości i tylko dwa złącza na płycie.