Lenovo g510 i problemy ze sterownikiem karty graficznej radeon

Niedawno chciałam zagrać w grę :wink: pt. Max pain i ta gra poinformowała mnie, że do wyboru przy instalacji mam kartę zindegrowaną Intela i tylko ją. Hola hola, pomyślałam a co z radeonem, który też jest na wyposażeniu? Przecież po reinstalacji systemu instalowałam sterowniki i do intela i do amd video driver? W menedżerze urządzeń były oba. Postanowiłam odinstalować te od intela i zobaczyć czy to pomoże radeonowi. Nie pomogło grafika stała się defaultową stytsemową a potem sam intel się jeszcze raz zainstalował bez pytania. W biose przełączyłam żeby nie było swichable graphics( cokolwiek to miało robić) też nie pomogło. Odinstalowałam wszystkie karty graficzne i aktualnie w menadżerze nie ma żadnej a grafika całkiem ok się wyświetla  no ale to nie rozwiązuje problemu. Jak stery od radeona czy to z amd strony czy to ze strony lenovo instaluje to one mi się pokazują że zainstalowane są ale ich potem nigdzie nie widać ani w prawokliku na pulpicie ani nie ma catalist control center na liście programów ( znaczy jest na tej liście do odinstalowania ale nie można uruchomić bo nigdzie nie widzę). Wierzę że się gdzieś instalują ale nie wpływają w żaden sposób na sytem skoro nie można tych ustawień grafiki kontrolować. No i tak Gra max pain mówi że się uruchomiła a wcale się nie uruchamia :frowning: