Lenovo IdeaPad G530 i odwrócony obraz po instalacji sterów

Witam, moja koleżanka ma pewien problem z laptopem Lenovo IdeaPad G530. Polega on na tym, że obraz odwrócony jest o 180 stopni, a także jakość kolorów ma mniej niż 8 bitów. Po odinstalowaniu sterowników od karty graficznej, obraz powraca do normalnego stanu. Niestety, gdy ponownie instaluje sterowniki (pobrane ze strony lenovo), obraz znowu obrócony jest o 180 stopni. Dodam jeszcze, że szukałem jakiś wirusów, które mogły uszkodzić sterownik karty graficznej, ale zarówno AVG, NOD32 i Malwarebytes nic nie wykrył. Czyściłem także rejestr CCleaner’em w poszukiwaniu jakiś wadliwych wpisów, ale również te zabiegi nie przyniosły żadnych efektów. Z góry dzięki za jakiekolwiek porady.

Kliknij F8 i 8…pokaże ię opcja obrotu obrazu.

Mógłbyś to trochę jaśniej napisać ? Bo nawet nie wiem w którym momencie mam wcisnąć ten f8.

Czy problem ten może powodować SP1 Visty ? Chodzi mi o to czy sterownik grafiki nie “gryzie” się z SP1.

pociskasz prawym przyciskiem myszy i pociskasz na przycisk swojej karty graficznje, ja np mam nvidie i robie to potem otwiera sie okienko pisze “panel steroania NVIDIA” potem zakladka obruc obraz i obracasz o ile trzeba

Doinstaluj SP2