Lenovo r61i "trwa zamykanie systemu windows" i... sciaganie

(Igor Krupa) #1

Pisałem ostatnio o sterownikach do tego komputera "lenovo r61i" http://forum.pcformat.pl/thread-200821.html wszystko fajnie sie zainstalowalo, alee! no wlasnie jest jedno ale, od tamtej pory nie moge wylaczyc systemu, myslalem ze jakos sie z tym uporam ale nic nie pomoglo, formatowanie od nowa instalowanie sterownikow nic... przez pewien czas po formacie komputer wylacza sie prawidlowo ale nie wiem czy wina jest jakis sterownik ktory nie pozwala mi wylaczyc komputera? za pierwszym razem stalo sie tak gdy zainstalowalem nowego .NET Framework 3 a nastepnie lenovo systen update co pomagalo mi w instalacji brakujacych sterownikow... potem jak ponownie go sformatowalem to omijalem szerokim lukiem instalacje .NET Framework 3 i update system, ale po instalacji lenovo care, znowu komputer nie chce sie wylaczyc... juz nie iwem juz nie mam sily na tego zloma.

Proszę o pomoc, wyczytalem ze instalacja service packa 3 pomaga ale tutaj mam kolejny problem, nie moge zapisac zadnego pliku nie zaleznie czy urzywam firefoxa czy IE, plik po pewnym czasie sie zawiesza i nie chce sie sciagnac...

Lenovo R61i - windows xp pro service pack 2.

wiem ze temat sciagania plikow na pewno juz byl poruszany, ale pan google nic mi nie mowi i zadna z wypowiedzi na forum tak na prawde nie zostala dokonczona.

(rogacz) #2

Zainstaluj service pack do frameworka 2 i on to powinien naprawić.

(Igor Krupa) #3

Czyli co zrobic? mam zainstalowanego frameworka 3 i service packa 2. wiec co dalej, wywalic framewarka 3? i zainstalowac service packa? jakiego?

dodam ze przy uruchomieniu komputera w trybie awaryjnym, sprzet normalnie sie wylaczy gdy jest uruchomiony na awaryjnym.

(Monczkin) #4

igipop , na forum używamy polskiej pisowni. Popraw błędy w postach i zacznij jej używać. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj regulamin.

(rogacz) #5

Najlepiej wywal frameworki i je zainstaluj od nowa tak jak wychodziły tzn. 1 i do niego łatki, potem 2 i do niego łatki, potem 3 i do niego łatki a przez 3 zainstaluj sp3 do windows xp