Lenovo , Sony problem z zdjęciami

Witam, mam bardzo dziwny problem. Próbuje zgrać zdjęcia z aparatu (model: sony dsc-w200 ) na komputer. Na jednym komputerze wykryło i bez problemu oglądałem. potem juz nie chciało się włączyć i brak elementów wyskakiwało. wiec spróbowałem na 3 innych komputerach i wyskakiwało to samo. ( windows 7 oraz win xp )…

Lecz gdy wchodzę w zdjęcia w aparacie wszystko jest na karcie pamięci… i mogę przeglądać i oglądać nagrane filmiki.

Proszę o odpowiedź i z góry bardzo dziękuje.

Pozdrawiam

Na Windows XP potrzeba zainstalować sterowniki z przychodzącej z tym aparatem CD, by widział sprzęt. Windows 7 powinien wykryć aparat bez żadnych sterowników, są niepotrzebne, po podłączeniu kabelka USB i zrobienia Copy, zdjęcia powinny być. Chyba ze są zapisane w jakimś dziwnym pliku?, to otworzyć w Photoshop bądź w innym podobnym programie, i zapisać do JPEG.

:lol: :lol:

W XP włącz “kreator aparatu / skanera” i wtedy przeniesiesz zdjęcia do wybranego folderu. Mam tak ze swoim nikonem. Podpiętego system nie widzi, ale kreator już tak.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.