Lenovo Y530 inaczej

Bardzo powoli rozglądam się za jakimś lapkiem… Przypadł mi do gustu właśnie Lenovo Y530 ale jakby nie patrzec jest stosunkowo drogi Jaki laptop byście polecali o podobnych możliwościach i wydajnosci… Mam świadomość ze są różne konfiguracje tego modelu ale interesuje mnie cos z prockiem nie mniej niz 2GHz ponad 2GB ram i grafa pokroju Gf9600 Cenaj oczywiście jak najniższa Czekam na sugestie;)

www.notebookcheck.pl i trochę motywacji do samodzielnej pracy :stuck_out_tongue:

Powiem tak ,najlepiej poczytaj forum na tej stronie co podal WojtekJ powinieneś się najwięcej dowiedzieć. Z mojej strony mogę powiedzięc ,że mam tego lapka z ddr3, 9600M Gs, i jak na moje potrzeby nie mogę narzekać. Muszę cię zmartwić ,gdyż Y530 wymiera, wprowadzany jest m.in. Y550 więc z dostaniem go będzie coraz większy problem zwłaszcza w konfigu jaki ci się najbardziej spodoba. Wiesz dostanie lapka z ddr3 ,dobra karta, 320gb nie jest może niemożliwe ,ale na pewno nie tak łatwo.

Sytuacja ma sie tak że dostep do kompa mam teraz sporadyczny i czekam az ktos przedstawi mi gotowe;) Brak czasu na szukanie;) Pozdrawiam

A Y550 zdecydownie przewyższa moje przyszłe i możliwe środki finansowe ;] ;/