Lenovo Y70-70 ścinki w CS: GO

Posiadam LENOVO Y70-70 z podzespołami: i7-4720, NVIDIA GTX 960. Wybierając średnie / wysokie ustawienia występują ścięcia podczas gry. Do grafiki posiadam najnowsze sterowniki. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić? Wydaje mi się, że przy takich podzespołach nie powinno te zjawisko występować podczas gry. 

To zjawisko natomiast może występować jeśli się przegrzewa.

Tylko, że ledwo co grę włączę i to się dzieje. 

Hwinfo w trybie “only sensors” i crystaldiskinfo.

Wrzuć zrzuty ekranu.

Proszę bardzo

 

Dodam, że nawet mapy strasznie długo się wczytują. Dłużej niż na moim domowym PC co ma nieco słabszy sprzęt. 

Mówiłem jeszcze o CrystalDiskInfo. Po tym co napisałeś jestem dozgonny oskarżyć dysk twardy.

sprawdź czy masz włączone odpowiednią kartę graficzną ustawioną i synchronizacje pionową wyłącz. Karte zobacz w panelu nividia czy jest ustawiona i na zarządzaniu energią

Też mi się coś wydaje, że to o dysk chodzi bo nawet w ‘Menedżer zadań’ dysk często skacze do 100% i po chwili spada do kilku procent.

amstaf495 , z grafiką jest okej bo to przecież podstawa :smiley:

Bez tytułu1.png

Jaki system?

WINDOWS 8.1 i chyba będę musiał zmienić na 7

Wymiana dysku na ssd, ja nie mam problemu na windows 7 ale przy windows 8.1 to dziwne rzeczy się działy. Chodziło mi o pokazanie ustawienia panelu nividia przy sterowniku ale skoro mówisz że to dysk to chyba będziesz musiał na win 7 przeskoczyć.

Jutro właśnie zainstaluje siódemkę i dam znać co i jak.

Z rok temu jak miałem ASUS’a z WINDOWS 8.1 to internet co jakiś czas się rozłączał i działo się to tylko u mnie na tym systemie. 

Dyski 5400rpm nie należą do demonów szybkości. Ale fakt faktem może winić system. Bo widziałem przypadek gdzie używa się Ubuntu i na nim taki laptop działał szybciej.

System zmieniony (na pierwszy rzut oka ciągnie o połowę mniej pamięci RAM), CS: GO się ściąga i niedługo wszystkiego się dowiem.

 

No i zmiana systemu pomogła. Gra ładuje się o wiele szybciej.