Lepsze głośniki czy kino domowe

Witam

Czy lepiej kupić dobre głośniki 5.1 np. Creative Gigaworks G500 czy średniej jakości kino domowe np. samsung HT-TQ25. CZy kino po podłączeniu do komputera jest w pełni funkcjonalne tzn. nie ma strat jakości czy coś?

meason w grudniu zeszłego roku kupiłem sobie te creativy, i była to jedna z najlepszych rzeczy jakie kupiłem sobie do kompa, dzięki pilotowi masz dokładną regulację dźwięku i bez problemu można sobie te głośniki ustawić do swoich potrzeb, dźwięk zarówno w grach jak i filmach jest rewelacyjny. Do tego bez problemu możesz odpalić te głośniki na max i nie uświadczysz najdrobniejszych świstów, zgrzytów, szmerów NIC, dźwięk jest czyściutki i śliczny, a do tego ten sub :smiley: W domu lata mi wszystko, a szyby mało nie wylecą z drzwi :smiley: Zresztą nie kupisz dobrego kina domowego za cene tych gigaworksów, tak więc gorąco polecam te głośniki, do tego dobra karta muzyczna i nie potrzeba nic więcej.

Bardzo ważna zaleta tych głośników to fakt że mają wbudowaną funkcję miksowania dźwięku stereo do 5.1, i to naprawdę dobrze zdaje egzamin, szczególnie w przypadku płyt CD, z mp3 nie zawsze ale w 95%

Witam.

SzymSzejdi ma rację. Jeszcze jakbyś się rozejrzał za Logitechem to też byś nie pożałował.

-Ne pewnie, bedziesz mieć lepszą jakość jak w kinie domowym za tą samą cene :slight_smile:

W przyszłości chce kupić sobie jakiś przyzwoity telewizorek LCD. Czy jak kupie te głośniki to będzie jakaś możliwość zintegrowania ich z telewizorem i przerobienia na kino domowe bezpośrednio z odtwarzacza DVD, a dodatkowo muza z kompa :slight_smile: ?

Witam

Będzie taka możliwość

Kup kino domowe za 600 zeta to jesteś master!!

Najtańsze jakie widziałem były po 800 i to 3 razy słabsze od tych gigaworksów !

Kupi ale to takie noname że nic tylko wołać o pomste do nieba.

meason zdecydowanie brać głośniki - gdybyś miał kase na Logitech Z-5500 THX to na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał :slight_smile:

Ewentualnie Z-5400 troszkę tańsze.

Ale jak one grają… naprawdę trzeba to usłyszeć :slight_smile:

aju Oczywiście że kupi badziew, chodziło o mi o takie w porównaniu z tymi gigaworksami.

Te głośniki kosztują już ponad 1000 zeta, moim zdaniem to jednak trochę drogo jak na głośniki do kompa, ale jeżeli kolega meason jest bogaty to też bym mu je polecił :smiley:

No na kino to chciałem przeznaczyć z 1000zł i t o te samsungi co podałem wyżej. Ale chyba najlepiej będzie kupić Z-5400

Jeśli masz 1000zł. to może warto dozbierać jeszcze te 150-200zł. i kupić sobie Logitech Z-5500? - z nich musisz być zadowolony.

Ale bynajmniej z tańszych Z-5400 też będziesz zadowolony :slight_smile:

Których nie wybierzesz będzie dobrze :wink:

aju ma racje kupuj Logitech Z-5500 THX. Ja mam Logitechy Z-2300 THX 200W RMS i graja znakomicie ten sopranik piekny dla uszu, a bass powala na kolana wszystko mi w domu sie trzesie az sasiedzi sie skarza. Naprawde super glosniki 100 razy lepsze od Creative, wiem bo mialem Creativy 5-miesiecy i sprzedalem aby kupic Logitechy ale tym razem 2.1.

Nic tylko brac Logitechy nie pozalujesz.

Ja widziałem za 250zł :lol:

Ale to był jakiś szajs z Manty :x wszytko z plastiku,podejzewam ze gdybym puścił je głosno to by plastik popękał :wink:

Ja to powiem jedno:

Najważniejsza jest karta muzyczna w tym kompie, bo jeśli masz beznadzieją, to daleko z tymi głośnikami czy kinem domowym daleko nie zajedziesz.

I jeśli miałbym kupować, to bardzo dobre głośniki, niź słabe kino domowe.

Ja mam głośniki Creative T6060 i nie narzekam.

Właśnie się z tym nie zgadzam. Dobre głośniki Logitecha kosztują dopiero od 1000 zł. A dobre głośniki Creativa można kupić od 400 zł.

I moja rada jest taka: Mieć tanie kino domowe to kicha, a mieć dobre głośniki to już coś.

a Ja kupiłem logitechy za 250 zł i graja jak NP takie za 400 zł :smiley: wprost świetnie:D Polecam nie pameitam modelu

meason a jaką posiadasz karte dzwiękową ?

Kolego na Twoim miejscu dołożył bym te 150 złoty i kupił bym:

Logitech Z-5500

http://www.allegro.pl/item158753247_now … kable.html

Narazie karte mam Creative Extigy (zewnętrzna) , ale pewnie zakupie audigy 4 albo X-FI. Chętnie bym kupił T6060 ale mój pokój (4x4x4) + antresola :smiley:

więc na górze nic nie będe słyszał :stuck_out_tongue: