Lepsze wyjście niż Format?

Czy ktoś ma jakiś sposób na lepsze wyjście z sytuacji niż FORMAT c: To znaczy czy można jakoś zrobić obraz systemu i później szybciej go wgrywać na dysk. Proszę o szczegółową instrukcję. Dzięki. POZDR

Tytuł tematu zmieniono z “Zajrzyj a zobaczysz…” na "Lepsze wyjście niż Format?"

Sebastian Sz.

NORTON GHOST :smiley:

np.: Nero ImageDrive w pakiecie Nero tworzy obrazy dysków.

Co do instrukcji - program krok po kroku prowadzi cię przez “proces”… :slight_smile:

albo zamiast formatu kasowac katalogi Windows i Program Files i zainstalowac tylko od nowa windowsa, ja nie wiem co Wy macie z tym formatowaniem :stuck_out_tongue:

Crystian

Jak skaszaniłeś system to teraz jest po ptokach… :smiley:

Kopię sie robi jak wszystko jest ok. Nie napisałes jaki masz system.

http://infojama.pl/sections.php?op=view … &artid=157

Czytam Wasze posty i zastanawiam się(ba sam chce zrobić takie zabezpieczenie)czy obraz systemu jest nielegalną kopią?Mamy przecież w tym momencie zamontowane na jednym komputerze dwa zdublowane systemy.

nie na komputerze, tylko na płytach.

P.S jako przykład - Wyporzyczając film DVD z wyporzyczalni masz prawo zrobic kopię “ratunkową” płyty, którą musisz zniszczyć w momencie oddania oryginału (może mieć kopie tylko z oryginałami)

kerimus

Złe pytanie . Przecież sam XP umozliwia zrobienie kopi samego siebie -

to pytanie nie ma sensu.

Dokładnie

Kerimus nie trzeba już szukać dziury w całym :lol:

Ale cieszę się, że jesteś dociekliwy i chcesz żeby wszystko było zgodnie z prawem :mrgreen:

Może nie wszystko tylko ja,a to że XP…itd.To praktycznie każdy system może się kopiować nie ważne czy ma do tego narzędzia.Narzędzia można sobie znaleść.Wrzuciłem tą moją wątpliwość jako ciekawostkę do rozwikłania bo sam nie wiem co o tym myśleć.

Post OT ----------: > Kasacja