Lepsze zabezpieczenie kompa

(Idealny3) #1

który zestaw jest lepszy:

nis 2005 czy

norton system works 2005??

(Damian) #2

Zależy do czego potrzebujesz.

Oba zestawy służą do czego innego.

NIS do zabezpieczania przed virusami, hakerami syfami etc

NSW do czyszczenia samego systemu ze smieci, defragmentacji, badania systemu etc

(Tentomek) #3

NSW 2005 zamula strasznie komp :expressionless:

zjada dużo zasobów i spowalnia wszystko ... ale da się żyć :slight_smile:

czasami przy pełnym skanowaniu systemu wyskakuje hasło że NSW

nie może usunąć jakiegoś wirusa

ogólnie polecam :slight_smile:

(Krzysieknd2) #4

Polecam Norton Internet Security.

No własnie :smiley:

(Gutek) #5

Każdy Norton zamula, ale najmniej zamulały wersje 2003 :stuck_out_tongue:

(J79478) #6

Masz już doświadczenie z innymi antywirusami?Są inne możliwości zabezpieczenia się bez wydawania pieniędzy na antywirusy.Napisałeś ZESTAW i tak trzeba myśleć .Zabezpiecz się w darmowe programy:antywirus AVG,firewall Kerio Personal,programy anty spyware i anty adware które będą Ci najbardziej pasować(też darmowe) Spybot - Search & Destroy 1.4, Ad-Aware SE Personal.SpywareBlaster i SpywareGuard powinny być zainstalowane razem.Można skorzystać co jakiś czas ze skanowania on-line.Skanery znajdziesz na forum jak i wszystko co Ci napisałem .Ja mam taki zestaw jaki opisałem wyżej i jeszcze inne dodatkowe programy uzupełniające zwalczanie wirusów.To wszystko za darmo i działa.

(Idealny3) #7

tylko ze ja juz mam kupiony norton antyvirus 2005 i wczoraj kupiłem norton firewall 2005, wydałek kupe hajsu na bezpieczenstwo, a teraz mój firewal wariuje i nie moge go zainstalowac :frowning:

chyba to sprzedam i kupie nortona internet security :slight_smile:

ale dzieki za pomoc :slight_smile:

(J79478) #8

Nic nie kupuj sprzedaj i pobierz darmowe programy .Uaktualnij swój komputer w SP2i przeglądarkę inną od Internet Explorer ibędziesz szczęśliwy.

(Idealny3) #9

przecież mam sp2 :D:D

mam mozille i opere, nie kozystam z przegladarek msa :smiley: jak i innych zeczy prucz jego systemu :smiley:

(J79478) #10

o SP2 i IE6 napisałem profilaktycznie.Nie podałeś na pierwszym wejściu nic oswoim komputerze :slight_smile:

(Damian) #11

Walcz do końca, gdyż gra jest warta świeczki, jeśli chodzi o tego firewalla.