Lepsze zabezpieczenie kompa

który zestaw jest lepszy:

nis 2005 czy

norton system works 2005??

Zależy do czego potrzebujesz.

Oba zestawy służą do czego innego.

NIS do zabezpieczania przed virusami, hakerami syfami etc

NSW do czyszczenia samego systemu ze smieci, defragmentacji, badania systemu etc

NSW 2005 zamula strasznie komp :expressionless:

zjada dużo zasobów i spowalnia wszystko … ale da się żyć :slight_smile:

czasami przy pełnym skanowaniu systemu wyskakuje hasło że NSW

nie może usunąć jakiegoś wirusa

ogólnie polecam :slight_smile:

Polecam Norton Internet Security.

No własnie :smiley:

Każdy Norton zamula, ale najmniej zamulały wersje 2003 :stuck_out_tongue:

Masz już doświadczenie z innymi antywirusami?Są inne możliwości zabezpieczenia się bez wydawania pieniędzy na antywirusy.Napisałeś ZESTAW i tak trzeba myśleć .Zabezpiecz się w darmowe programy:antywirus AVG,firewall Kerio Personal,programy anty spyware i anty adware które będą Ci najbardziej pasować(też darmowe) Spybot - Search & Destroy 1.4, Ad-Aware SE Personal.SpywareBlaster i SpywareGuard powinny być zainstalowane razem.Można skorzystać co jakiś czas ze skanowania on-line.Skanery znajdziesz na forum jak i wszystko co Ci napisałem .Ja mam taki zestaw jaki opisałem wyżej i jeszcze inne dodatkowe programy uzupełniające zwalczanie wirusów.To wszystko za darmo i działa.

tylko ze ja juz mam kupiony norton antyvirus 2005 i wczoraj kupiłem norton firewall 2005, wydałek kupe hajsu na bezpieczenstwo, a teraz mój firewal wariuje i nie moge go zainstalowac :frowning:

chyba to sprzedam i kupie nortona internet security :slight_smile:

ale dzieki za pomoc :slight_smile:

Nic nie kupuj sprzedaj i pobierz darmowe programy .Uaktualnij swój komputer w SP2i przeglądarkę inną od Internet Explorer ibędziesz szczęśliwy.

przecież mam sp2 :D:D

mam mozille i opere, nie kozystam z przegladarek msa :smiley: jak i innych zeczy prucz jego systemu :smiley:

o SP2 i IE6 napisałem profilaktycznie.Nie podałeś na pierwszym wejściu nic oswoim komputerze :slight_smile:

Walcz do końca, gdyż gra jest warta świeczki, jeśli chodzi o tego firewalla.